Nato

Viktor Orbán
Zprávy ze světa

Viktor Orbán: Nedovolíme uprchlíkům nelegálně vniknout do naší země

Maďarský premiér Viktor Orbán se vyjádřil k nelegálním uprchlíkům z blízkého východu, kteří se za každou cenu snaží dostat do států v Evropské unii, kde čekají lepší podmínky pro život. Maďarský politik však všem nelegálním žadatelům o azyl vzkázal, že za žádnou cenu nedovolí, aby se právě tito uprchlíci dostali […]

Juncker
Politika Zprávy ze světa

Juncker v roce 2016: Ukrajina nebude členem EU nejbližších 25 let

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker tvrdí, že se Ukrajina nestane členem Evropské unie či Severoatlantické aliance v nejbližších 20 až 25 let. Lídři Ukrajiny vyslovili před několika dny zájem pro vstup země do Evropské unie, předseda komise Jean-Claude Juncker však tvrdí, že zařazení Ukrajiny do EU nebude vůbec jednoduchý proces.

Zprávy k zamyšlení

Maďarská prezidentka nepodepsala společné prohlášení prezidentů členských států NATO ze střední a východní Evropy

Maďarská prezidentka Katalin Nováková z nějakého důvodu neodsoudila pseudoreferendum na Ukrajině. Ve společném prohlášení, v němž středoevropské a východoevropské členské státy NATO odsoudily pseudoreferendy na Ruskem okupovaných územích Ukrajiny, není uvedeno jméno maďarské prezidentky Katalin Novák.

Top 10

V Moskvě otevřeli výstavu: “NATO. Kronika krutosti”

Moskevské Muzeum moderních ruských dějin otevřelo začátkem dubna multimediální výstavu “NATO. Kronika krutosti”. Podle tvůrců dokumentuje, jak činnost Severoatlantické aliance a její spolupráce s Ukrajinou vedla k válce na Ukrajině. Informovala o tom agentura AFP.

Armáda

Zajímavé prohlášení bývalého vrchního velitele NATO

Na úvod upozorňuji všechny případné cenzory, že se jedná o výrok, který byl zveřejněn v amerických mainstreamových novinách a padl z úst člověka, který vedl naší vládou vysoce uctívané NATO. Z logiky věci by tak měly být výroky podobných autorit považovány minimálně za názor odborníka, ne-li přímo za pravdu.Zveřejňuji tak názor člověka, který je na „správné“ straně, nejde tedy v žádném případě o kremelskou propagandu, jak se nyní názory, které příliš nesouzní s mainstreamem, nazývají. Ovšem tento člověk může být nazván kýmkoli, jen ne „proruským“. A znovu zdůrazňuji, že výrok citoval i americký maimstream.

Zprávy k zamyšlení

Peking tvrdí, že NATO šíří dezinformace

Peking ve čtvrtek obvinil generálního tajemníka Severoatlantické aliance Jense Stoltenberga z “šíření dezinformací” kvůli jeho tvrzení, že Čína podporuje ruskou válku na Ukrajině. Informovala o tom agentura AFP. Generální tajemník NATO ve středu obvinil Čínu z politické podpory Ruska “šířením zjevných lží” a varoval Peking před poskytováním materiální podpory válečnému úsilí Moskvy.

Armáda

Bukurešťská devítka se dohodla s Joem Bidenem na rozmístění vojsk NATO a americké armády na svých územích v případě vkročení ruské armády na Ukrajinu! Kdy bude v Česku a na Slovensku rozmístěna americká armáda?

Joe Biden to dohodl s prezidenty 7 zemí a s premiéry ČR a SR! Miloš Zeman a Zuzana Čaputová byli vyloučeni z jednání s Bidenem a nahrazeni premiéry! Přesuny vojsk mají být zahájeny již na přelomu roku, šíří se mezi vysokými šaržemi v české armádě! Známe podrobnosti! Američané mají plán využít vstupu ruských vojsk na Ukrajinu k urychlenému rozmístění raket středního doletu v zemích skupiny B-9 bez obstrukcí aktivistů a veřejnosti!

Přejít nahoru