Slovensko

Slovensko

Slovenská ministryně Veronika Remišová přichází s dalším nápadem, jak ušetřit za vytápění

“Obzvláště v dnešní polarizované a rozdělené době je občanská společnost nesmírně důležitá,” řekl ministr na tiskové konferenci. Dále zmínila, že si váží práce tisíců lidí, kteří jsou dobrovolníky, aktivisty, kteří se angažují v oblasti sociálních věcí, charity nebo životního prostředí, a poznamenala, že tito lidé svou neplacenou prací zlepšují Slovensko.

Evropská unie Slovensko

Jsou v Evropské komisi rozumní lidé? Taraba otevřeně o nejnovějším nápadu předsedy Evropské komise

Jsou v Evropské komisi rozumní lidé? To je otázka, kterou si člověk musí položit, když vidí prohlášení, řešení a rozhodnutí jejích členů. Jako z panoptika šílenců se ozývá nejnovější prohlášení předsedkyně Komise Ursuly von Leyenové, která by v posledním, již osmém balíčku sankcí, chtěla tyto uvalit i na dovoz jaderného materiálu – paliva pro jaderné elektrárny – z Ruska

Slovensko

Slovensko je už mentálne ruskou kolóniou, reagoval progresívny generál vo výslužbe Pavel Macko na prieskum, ktorý odhalil želanie väčšiny Slovákov, aby Rusko na Ukrajine zvíťazilo a posiela ich na Sibír

Šéf mimoparlamentnej politickej strany ODS – Občianski demokrati Slovenska Pavel Macko vníma najnovší prieskum verejnej mienky ako dôsledok straty základného morálneho kompasu, kolaborácie medzi piatou kolónou a ruskou propagandou a totálnej neschopnosti a dezorientácie absolútnej väčšiny vládnej koalície.

Blog Slovensko

Klamár z Úradu vlády

Tak ako klesajú preferencie Smeru- SD, tak klesá laťka pravdovravnosti, ktorú dokáže Peter Pellegrini podliezť bez začervenania sa. Čo už, nie každý má talent Sergeja Bubku.

Slovensko

Remišová vypnula plynové topení ve svém bytě, aby vyjádřila solidaritu s utrpením lidí na Ukrajině. S odstupem času to oceňuje a doporučuje šetřit

Ministryně Veronika Remišová (Za lidovce) před několika měsíci překvapila, když oznámila, že ve svém bytě vypíná plynové topení. S odstupem času konstatuje, že snížení nastavené teploty o několik stupňů je konkrétním krokem, kterým může každý z nás přispět ke snížení spotřeby plynu na Slovensku, a tím k ochraně pracovních míst a snížení cen plynu.

Slovensko Zprávy z domova

Po aféře ve stylu Jamese Bonda, která se týká i Slovenska a České republiky, rezignuje šéf polské tajné služby.

Šéf polské zahraniční rozvědky Piotr Krawczyk, který tuto funkci zastával od roku 2016 a ve Varšavě byl považován za tvrdého profesionála, rezignoval. K rezignaci ho však nepřiměly ukrajinské události, ale hollywoodský podvod z dob pandemie koronaviru. Příběh má všechny znaky klasické špionážní detektivky se závažnými důsledky pro polskou společnost a vládu.

Přejít nahoru