Niekoľko matiek sa rozhodlo podať na políciu podnet kvôli sexuálnym aktivitám ich dcér. Podľa žien sú ich maloleté dcéry pravidelne obťažované a znásilňované skupinou chlapcov z miestnej rómskej komunity.

“Hrozí im, že aj otehotnejú,” uvádza v reportáži TV Markíza jedna zo žien. “Musíme dávať pozor, nech sa niečo nestane, a ak by aj zostala tehotná, tak to dáme preč,” pokračovala.

Ďalšia žena priznala, že jej 13-ročnú dcéru pred časom znásilnili traja maloletí chlapci. “Chytili jej ruky, nohy a tak…”Ozrejmila matka.

Polícia sa začala prípadom ihneď zaoberať, “Popradský vyšetrovateľ zo zločinu znásilnenia obvinil štyroch mužov, pričom týmto hrozí väzenie až na 15 rokov,” uviedol k prípadu policajný hovora.

Štyria obvinení mladiství údajne tvrdili, že s dievčatami mali sexuálny styk s ich súhlasom. V súčasnosti čakajú v cele na rozhodnutie súdu, či budú stíhaní väzobne.

Prípad dostal ďalší bizarný rozmer po tom, čo rodičia obvinených mladíkov prišli s nápadom, aby sa prípad urovnal tým, že podozrivých chlapcov zo sobášia s dievčatami (obeťami) a vystroja im “cigánsku svadbu”.

(hlavnespravy.sk, foto: Shutterstock)

RSS Protext – kultura

  • Galerie moderního umění v Hradci Králové oslavila 70 let a slaví dále
    Hradec Králové 30. listopadu 2023 (PROTEXT) - Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) si 30. listopadu tohoto roku připomněla 70. výročí od založení. U příležitosti svého jubilea připravila výstavu Hledá se mistrovské dílo představující více než 200 obrazů ze svých rozsáhlých sbírek. Výročí a význam galerie přišla připomenout a osobně pogratulovat náměstkyně hejtmana Královéhradeckého […]
  • Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Ve čtvrtek 30. 11. 2023 od 15 do 16:30 hodin proběhne v nákupním centru Palladium křest filmového přebalu knihy „Aristokratka ve varu“ spojený s představením filmového traileru k připravovanému filmu a autogramiáda herců a tvůrců. Akce se zúčastní autor knihy Evžen Boček, režisér Jiří Vejdělek, z herců se připojí […]
  • Průvodce Nejlepší restaurace pro rok 2024 míří na pulty knihkupců
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Nakladatelství TopLife Czech předá 6. prosince v Obecním domě nejlepším restauracím Česka prestižní ocenění v podobě Zlatých lvů a pokřtí další tištěnou ročenku Nejlepší restaurace, Guide 2024. Jde již o desátý ročník projektu Nejlepší restaurace – hodnocení kvality služeb restaurací celého Česka.Žádaná tištěná ročenka Nejlepší restaurace, Guide 2024 míří […]