Od hviezdy k troske

Culkin sa po poslednom veľkom filme „Sám doma a bohatý“, kde sa prezentoval v roli 12-ročného najbohatšieho chlapca sveta, takpovediac stratil. Showbiznis je ťažký na psychiku, a pokiaľ ide o dieťa, tak je toto „bremeno veľkej hviezdy“ o to ťažšie. Macaulay Culkin to jednoducho neuniesol a bol doslova pohltený drogami. Povráva sa, že vždy mal u seba nejakú marihuanu so xanaxom.

Manželky

Oženil sa hneď, ako mohol. V 18-tich rokoch si zobral vtedy len 17-ročnú herečku Rachel Miner. Manželstvo trvalo dva roky. Jeho ďalšou manželkou bola Mila Kunis, s ktorou to vydržalo podstatne dlhšie (9 rokov), no nakoniec ani táto láska nevydržala večne. Ich rozchod ho zložil a ešte viac podľahol drogám.

Svoju slabosť netajil

Svoju prehru a nechuť žiť vyjadroval aj v rozhovoroch pre médiá. Napríklad pre New York Magazine sa pred rokmi vyjadril so slovami, že „som tridsiatnik, ktorý sa cíti ako dôchodca. Mám pocit, že môj život už nemá cenu.“

 

Zrodenie starej hviezdy

Po vyše 15-tich rokoch s avšak Macaulay opäť objavil na titulke, no tentoraz bez škandalózneho nadpisu, alebo v putách polície. Vybral si ho prestížny pansky magazín Esquire! Verejnosť ho nechápe a neverí mu. „Nerozumiem tomu, pretože už približne 2 rok som čistý,“ vyjadril sa Culkin v rozhovore pre spomínaný magazín.

Takúto zmenu si prijalo určite veľa skalných fanúšikov malého Kevina. V auguste bude oslavovať už 40-te narodeniny (ako ten čas letí), je slobodný a pracuje ako DJ v nočnom klube. Žije vo svojom byte na Manhattane. Macaulimu budeme držať palce, aby sa problémom s drogami už navždy vyvaroval.

zdroj: netky.sk