Ilustrační obrázek foto Pixabay

Pozorní čtenáři Sputniku, Aeronetu a dalších seriosních médií, jež nyní vinou Fialovy diktatury nemají přístup k jediným pravdivým informacím, mohli na jiném médiu zjistit výše uvedenou tragickou zprávu.

Neúnavný bojovník proti nacismu kdekoli ve světě, odvážný krotitel tygrů, neomylný lovec sibiřských medvědů, potápěč nalézající svým bystrým zrakem v Černém moři amfory, které tam týden předtím nikdo neviděl, nebude letos sázet branky do sítě Traktoru Čeljabinsk či jiného týmu, který najde odvahu se postavit proti jedinému střelci, který nemá problém nasázet za zápas i dvouciferný počet gólů brankáři, který předtím chytal v NHL.

Ruští fanoušci, kterým pikle světových plutokratů, zednářů, iluminátů a sebranky z Bilderbergu znemožnily účast jejich týmu na světovém mistrovství v hokeji, si nezakřičí svou šajbu ani v Lužnikách. Jak dnes oznámil mluvčí Kremlu Peskov, velký vůdce národa letošní sezónu vynechává. Samozřejmě se ihned objevily ničím nepodložené spekulace, že za absencí nejlepšího forvarda 21. století stojí jeho chatrný zdravotní stav. Mluvčí Peskov tyto zvěstí rozhodně odmítl s tím, že Vladimír Vladimirovič je plně zaměstnán přípravou dalšího plánu (tentokrát již pod písmenem R) při denacifikaci Ukrajiny. Jak bylo zjištěno, jeho generálové, kteří navíc valem hynou, nejsou schopni uskutečnit jeho geniální záměry při realizaci novotvorby Sovětského eurosvazu a boji proti dekadentnímu Západu. Soudruh Putin se t.č. nemůže rozptylovat přípravou na zásadní zápas, i když – jak Peskov prohlásil – on žádný trénink před zápasem nikdy nepotřeboval.

Známí borci Ruské federace (namátkou Bure, Mogilnyj, Gusarov atd.), tuto zprávu přijali sice s pochopením, ale současně i smutkem, protože jedině mač proti Putinovi je ten správný rajc. Navíc, jak řekl Pavel Bure, vždy je možné se něčemu od velkého vůdce přiučit. Jeho kličkování, které dnes a denně provádí, je zcela originální a ve světě nevídané. To, že forvard Putin nepotřebuje levé ani pravé křídlo a vystačí si sám, je rovněž novátorský způsob vedení boje. Ohlášený útok na branku soupeře středem a poté rychlý návrat do vlastního obranného pásma je rovněž fintou, kterou zatím světoví trenéři neznali. I výměna trenéra týmu v polovině druhé třetiny zápasu nebývá obvyklá.

Nicméně příznivci Vladimíra Vladmiroviče nemusejí truchlit. Jak bylo oznámeno, jen co se trochu oteplí, zahájí tento ruský Cimrman potápěčskou sezónu v Černém moři. Jak bylo zjištěno, na dně se nachází řada doposud neprozkoumaných vraků, které tam v loňském roce prokazatelně nebyly.

Což je po zlé zprávě o jeho absenci v hokejovém dresu světlo na konci tunelu.

Autor: Tomáš Vodvářka