GERMANIA a Slovania… Hmmm, svatá pravda!!

Neustále se hovoří o židovském holokaustu, aleže Německo v Rusku provádělo holokaust
mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tomse mlčí. A to je chyba.
Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán“GENERALPLAN OST” na etnické vyčištění
evropské části Ruska od slovanské rasy avysídlení slovanských národů z Evropy za Ural,
kde měli Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově
zajišťovala budování projektu“Germania”.Evropská část Ruska by byla zcela zbavena
původního obyvatelstva, RUSOVÉ MĚLI SKONČIT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH STEJNĚ JAKO ŽIDÉ a pozemky mělybýt rozdány za odměnu německým vojákům a do sídlencům z Říše.

Projekt Generalplan Ost měl být”mistrovským”dílem realizačního týmu Reinharda
Heydricha.Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu.Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovnívyčišťování území od ruského obyvatelstva, nacož dohlížel osobně právě Heydrich.Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za wehrmachtem ve druhém sledu afrontovou linií.Jenže ani wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů.

Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se
zemí. Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech wehrmachtu hlavně z roku 1941.
Proto bylo zastavení wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez vítězství Rusů u Stalingradu by dnes nebyla ani Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko, a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Ruskou “demokracii”. Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se
pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně, ale migračně.
NĚMECKO OPĚT VELÍ SLOVANSKÝM ARMÁDÁM, ZNOVU SE SLOVANSKÉ NÁRODY STAVÍ PROTI RUSKU, KTERÉ ZACHRÁNILO NAŠE NÁRODY PŘED GENOCIDOU V RÁMCI PROGRAMU GENERALPLAN OST. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam.

Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd… Opět nám Západ diktuje osud a úděl, a co je nejvíce hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů.
Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní. Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu. Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce – z vlastního rozhodnutí.

Autor: Ing. Jaroslav Ivanič

Přejít nahoru