Jsem mámou 21 miminek a mám 16 chův

Ale představte si, že máte 21 vlastních dětí – to je život Kristiny Ozturkové.

Kristina Ozturk, která je původem z Ruska, utratí 96 000 dolarů ročně za chůvy. Foto Kristina Ozturk_Instagram

Čtyřiadvacetiletý muž z Batumi v Georgii a manžel milionář Galip (57) zaplatil náhradníkům od března loňského roku do letošního července 195 500 dolarů.

Kristina, která je původem z Ruska, utratí 96 000 dolarů ročně za 16 chův, které se nepřetržitě starají o jejich rychle se rozrůstající potomstvo. Píše portál NYP.

Pár také žije s Kristininou dcerou Victorií (6) z předchozího vztahu a jedním z devíti Galipových starších dětí, což znamená, že je to 23 dětí pod jednou střechou.

„Jediný rozdíl je v počtu dětí. Každý den je jiný, od plánování rozvrhu zaměstnanců až po nákupy pro mou rodinu.“

“Můžu ti říct jednu věc – moje dny nejsou nikdy nudné.”

Kristina otevírá svůj každodenní život na Instagramu, kde nás bloguje Batumi_mama a má 160 000 sledujících.

Kristina říká: “Děti obvykle krmíme v pravý čas a s manželem večeříme velmi pozdě.”

„O víkendech spolu jíme, trávíme čas co nejvíce o samotě, proto je neděle na blogu volný den, abychom mohli být jen rodina bez zvědavých očí.“

Jejich chůvy pracují podle plánu na čtyři dny, dva dny volna a vše bydlící, s ložnicemi blízko dětí. Mají také vlastní kuchyň, kde si mohou objednat jídlo.

Na Instagramu byla Kristina dotázána, jak to funguje a zda je každá chůva „přiřazena konkrétnímu dítěti“.

Řekla: „Ne, neexistují žádné vazby. Přes den – samozřejmě za konkrétní dítě zodpovídá konkrétní. Ale během týdne se chůvy mění.“

Když se jeden nález zeptal, zda si skutečně může dovolit „trávit kvalitní čas“ s některými ze svých dětí, odpověděla: „Mnohokrát se mě ptali, jak toho mám pro každé dítě dost, jestli každému věnuji čas o samotě.“

“Ano. S každým dítětem máme zvláštní pouto. Přeji každému rodiči, aby mohl trávit všechen svůj čas se svými dětmi, protože to je to nejdůležitější v životě.“

Děti Kristiny a Ozturka jsou Mustafa, 19 měsíců; Mariam, 18 měsíců; Ayrin, 18 měsíců; Alisa, 18 měsíců; Hasan, 17 měsíců; Judi, 17 měsíců; Harper, 16 měsíců; Tereza, 16 měsíců; Huseyin, 16 měsíců a Anna, 15 měsíců.

Jejich nejmladší děti jsou Isabella, 15 měsíců; Ismail, 14 měsíců; Mehmet, 14 měsíců; Ahmet, 14 měsíců; Ali, 13 měsíců; Kristina, 13 měsíců; Sara, jedna; Lokman, jeden; Galip, 11 měsíců; Olivia, devět měsíců a Judy, tři měsíce.

Přejít nahoru