VIDEO Dva muži netušili, co zažijí při jízdě lesem: podívali se doleva a tam… Panebože!

Dva uživatelé TikToku tvrdí, že se jim podařilo zachytit skutečné záběry legendární postavy Yettiho v lese. Když jeli autem, spatřili humanoidní bytost, jak běží mezi stromy. Navzdory údajně přesvědčivým důkazům mnoho lidí nesouhlasí s tím, že se dvojici skutečně podařilo bájného tvora chytit.

0
487

Bigfoot je legendární postava podobná opici, která se údajně potuluje po lesích Severní Ameriky. Lidé se ho bojí kvůli jeho hrozivé velikosti. Teoretici se domnívají, že Yetti je spojovacím článkem mezi lidstvem a opicemi, které se objevily v době, kdy se lidé vyvíjeli do současné podoby. Vědci naopak tvrdí, že pro existenci takového tvora neexistují žádné věrohodné důkazy.

Přesto se v průběhu let nahromadilo mnoho zpráv o pozorování tohoto tvora. Nejnovější video zachycující údajného Yettiho se objevilo na TikToku. V něm jsou vidět dva muži sedící v autě, zatímco lesem u silnice běží velká černá postava. Na silnici před nimi leží spadlý strom. „Všiml sis toho stromu, který se snažil zablokovat cestu?“ řekl jeden z mužů. Jak auto pomalu objíždí strom, kamera se natáčí na řidiče.

@cryptiduniversity

#cryptid #bigfoot #bigfootisreal #yeti #sasquach #bigfootchallenge #bigfoothunting #foryourpage #conspiracy #cryptiduniversity #sasquach #viral

♬ original sound – Cryptid University

Více info na topky.sk