Cestou na francouzskou riviéru se manželský pár z Lyonu zřejmě tak těšil na letní dovolenou, že svou holčičku zapomněl na dálničním odpočívadle, kde si rodina dávala pauzu.

O případu informovala agentura AFP s tím, že ten pravý kolotoč začal až poté, co dítě na odpočívadle našli další projíždějící.

Že rodiče batole nechali na odpočívadle se totiž dozvěděli až z vysílání francouzského rozhlasu. Mezitím ujeli skoro 150 kilometrů.

„Rodina minula město Aix-en-Provence, aniž by si všimli, že tam holčička není,“ citoval web Yahoo News policejního mluvčího.

Rodiče tehdy zamířili na policejní stanici, kde už na ně jejich dcerka v bezpečí čekala. Případ následně začala řešit i sociálka.

(zdroj: eurozpravy.cz, foto: Pixabay, Libor Novák

RSS Protext – kultura

  • Nákupní centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ bude slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v 17.30 hodin v nákupním centru Palladium v Praze. Účastníci vernisáže se mohou těšit na přivítání indonéskou velvyslankyní, taneční vystoupení nebo drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provede organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.Výstava […]
  • Ve Výstavní síni Mánes se konala 1. sálová aukce Art Capital
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Art Capital/1. sálová aukce/Výstavní síň Mánes/3.12.2023Ve Výstavní síni Mánes se konala v neděli 1. sálová aukce Art Capital, během které byla vydražena umělecká díla v celkové hodnotě 16,887.600 Kč, s aukční přirážkou 20 %. Do aukce se zapojilo přes 200 dražitelů a prodejnost dosáhla 81 %.Vrcholem večera a současně […]
  • Darujte zážitek plný filmové hudby
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou […]