UFO/ET tajemství Neila Armstronga

Mnoho lidí se ptá, zda si Armstrong vzal sebou do hrobu i tajemství o tom, co se skutečně stalo během známého roku 1969 při přistání na Měsíci. Popravdě, ano i ne.

Za ta léta jsem se seznámil s velkou řadou astronautů, blízkých rodinných příslušníků a jejich blízkých přátel. Jak si možná vzpomínáte, můj strýc byl hlavním konstruktérem ve společnosti Grumman (nyní Northrup-Grumman), která sestrojila lunární modul, který přistál na měsíci v červenci 1969.

Skutečná pravda o této historické události nebyla nikdy zveřejněna. Byli jsme na Měsíci, ale co se tam stalo zůstalo utajeno a oficiálně to zůstává tajemstvím dodnes.

V době, kdy jsme se chystali přistát na Měsíci, lunární orbitální modul prováděl mapování jeho povrchu. Díky tomu byly pořízeny fotografie starých i nových staveb na měsíčním povrchu. Tato skutečnost byla potvrzena více jak jedním svědkem zapojeným do projektu Disclosure Project. Takže v době kdy jsme přistáli na Měsíci, armáda a zpravodajské služba (a taky malá skupina operativců v NASA) věděli, že tam ve skutečnosti můžeme narazit na něco neobvyklého.

Pro případ této události bylo vysílání z lunárního modulu zpožděné přes NSA (National Security Agency). Ta měla připraven alternativní film, který se měl pustit na místo živého vysílání, kdyby se dělo něco opravdu neobvyklého.

Bohužel se to tak stalo. Blízcí přátelé a velmi blízcí rodinní příslušníci obou, jak Neila Armstronga, tak Buzze Aldrina, mi nezávisle na sobě řekli, že opravdu na Měsíci bylo mnoho velkých ETV (extra terrestrial vehlices; mimozemská plavidla) okolo kráteru, kde lunární modul přistál, a že tato plavidla oba dva viděli. Mluvil jsem s armádními důstojníky, kteří viděli originální záznam této události. Tento záznam nebyl nikdy zveřejněn. Jeden blízký člen rodiny Buzze Aldrina mi řekl: „To není na mne jít s tím ven. Jednou, když bude Buzz moci o tom mluvit, tak to udělá…“.

Neil Armstrong se stal po přistání na Měsíci poněkud samotářský a velmi málo mluvil o této historické události. Jeho přátelé a rodina mi řekli, že je to proto, že to byl svého druhu čestný muž, a že prostě nechtěl být stavěn do situace, kdyby musel lhát veřejnosti o tomto významném setkání. Je to tragické, že naši hrdinové byli v tak nepříjemné situaci!

Když jsme před pár lety připravovali The Disclosure Project (Projekt Odhalení), upořádali jsme v dubnu 1997 pro členy Kongresu briefing. Při té příležitosti jsem se zeptal jednoho z přátel Neila Armstronga, zda by Armstrong mohl přijet do Washingtonu a mohl členky Kongresu též informovat. Bylo mi řečeno, že Armstrong si přál, aby mohl mluvit o tom, co se skutečně stalo během přistání na Měsíci. Jenže v tom případě by Neil Armstrong, jeho žena a jeho děti mohly být všichni zabiti. Bylo mi to řečeno takto naprosto bez obalu.

V té době mi to přišlo naprosto neuvěřitelné, ale od té doby jsem zjistil, že takové hrozby a šikana ze strany národní bezpečnosti jsou běžnou rutinou. Jeden vědecký pracovník, který již dlouho pracuje pro Námořní výzkumné laboratoře ve Washingtonu DC mi nedávno řekl (a též i někteří členové týmu Disclosure Project), že  pokud by Neil Armstrong mluvil, o některých informacích, které věděl, tak on, jeho žena, jeho děti a jeho vnuci by byli všichni zabiti.

To není žert – a ani žádná konspirační teorie. To je způsob, jakým vysoce tajní a fašističtí bossové v národní bezpečnosti pod rouškou temna operují. Vypadají jako sbor mafiánů.

Z toho důvodu, my tleskáme těm odvážným mužům a ženám, kteří vystoupili a veřejně mluvili pravdu o tom, co se stalo a tím posunuli Disclosure Projekt dále. Svět si zaslouží vědět, že nejsme sami, že inteligentní život ve Vesmíru existuje i za hranicemi naší Země. Že máme úžasné nové vědce a technologie, které je nutné ihned zveřejnit. Toto poznání nám dá novou civilizaci na Zemi bez chudoby a bez znečištění životního prostředí. Získáme spravedlnost pro všechny.

(zdroj: suenee.cz, foto: Z videa)

Přejít nahoru