Velkou pozornost si získala káva Lishou. Nejde o kávu v tradičním smyslu slova, ale o směs hub a bylin, které pochází z tradiční čínské medicíny. Jelikož je káva neodmyslitelným nápojem pro většinu lidí žijících v západním světě, vznikla káva Lishou, která umožní konzumovat tuto směs ve formě, kterou má každý rád. Káva obsahuje řasu Hunger-Oblivion, tropickou liánu Griffonia Simplicifolia, houbu Tuckahoe a instantní kávu.

Jak působí káva Lishou na náš organismus?

Jde především o účinný prostředek pro redukci hmotnosti. Mnoho lidí má problém s přebytečnými kily navíc, kterých se nedokáží zbavit ani po různých dietách. Diety se obvykle projeví pouze Jo-Jo efektem. Bylinná směs v této kávě má za úkol především nastartovat metabolismus. Zajisté jste už potkali lidi, kteří jedí téměř cokoliv a vypadají štíhle, je to tím, že mají rychlejší metabolismus. Káva Lishou pomůže se zrychlením metabolismu, aby tělo rychleji pálilo kalorie a neukládalo tukové zásoby. Lishou podpoří také cirkulaci krve do všech oblastí těla, trávení a vstřebávání potravy, kterou konzumujete.

 

Pozitivní zkušenosti s kávou Lishou

Zkušenosti s touto kávou jsou různé, při správném dávkování je možné reálně zhubnout 2-5 kilogramů tělesného tuku měsíčně, někteří lidé však dokázali v tak krátkém čase shodit i více. Konkrétní výsledky samozřejmě závisí na stavbě těla, BMI indexu a dalších faktorech. Tuto kávu si velmi pochvalují i ženy, které po porodu přibraly a snaží se dostat na svou původní váhu. Velmi důležitou vlastností této kávy je však snížení touhy po jídle. Když máte neustále chuť k jídlo, máte tendenci stále jíst. V kávě je obsažená čínská houba Tuckahoe, která zvyšuje hladinu serotoninu a tím potlačuje zvýšenou chuť k jídlu. Když se vaše tělo bude cítit syté, nebudete mít potřebu tolik jíst.

Jak kávu užívat a kde ji koupit?

Tato káva je natolik populární, že ji prodává mnoho výrobců, je ovšem potřeba si dát pozor na dodavatele, pokud chcete mít 100% přírodní a nezávadný produkt, doporučujeme kávu Lishou od Baian. Neobsahuje žádné chemikálie, jen přírodní složky a můžete ji koupit na webu Kavalishou.cz. Stačí pít 1 šálek kávy denně a to vždy před snídaní, jen ji zalijete vařící vodou a nápoj pro podporu vašeho metabolismu je na světě.

Tato káva je vhodná pro dospělé lidi a jelikož je směs bylin silná, vyhnout by se jí měli pouze děti, těhotné a kojící ženy, osoby se srdečními onemocněními, problémy s krevním tlakem a nemocemi ledvin. Tato káva je stavěná tak, abyste zhubli bez nutnosti měnit svůj stravovací režim, dokáže přinést skutečně rychlé výsledky a pokud už nevíte, co vyzkoušet pro snížení své hmotnosti, můžete se přidat k mnoha spokojeným lidem, kteří kávu užívají a účinně likvidují své tukové zásoby.