Staré rčení, že „šaty dělají člověka“ platí i v současné době. Na elegantní oblečení je kladen důraz nejen v osobním, ale i pracovním prostředí. S naším vzhledem úzce souvisí i naše sebevědomí a pokud cítíte, že je potřeba ho zvýšit, pomůže vám v tom značkové luxusní oblečení.

Ženy a módní styl

Každá žena má jiné přednosti. Ty vám pomůže vyzdvihnout luxusní dámská móda. Je důležité zvolit oblečení, které bude nejen dobře vypadat, ale vy se v něm budete cítit pohodlně. Díky tomu budete vždy elegantní a sebevědomá. Ideálním typem oblečení v šatníku každé ženy je kvalitní kostýmek. Zvolíte – li decentní barvu a střih, postačí pak dokupovat pouze doplňky (kabelky, šperky, brýle, obuv či elegantní hodinky) podle aktuální potřeby či módních trendů.

A co ještě?

Chcete – li vypadat ležérně a přesto elegantně, pořiďte si stylové kalhoty, sukně či džíny, které, podle potřeby, doplníte vhodným topem, tričkem a sáčkem.

 

Také nesmíte zapomínat na sportovní činnosti či další odpočinkové aktivity. Pro tento případ je v nabídce celá řada velice elegantního sportovního oblečení, ve kterém se budete cítit dobře.

Nezapomínáme ani na muže

Módní a stylové oblečení již dávno není výsadou pouze žen. I muži mají rádi elegantní styl. Ten jim nabízí luxusní pánská móda. Současný trh nabízí pánské oblečení pro každou příležitost – eleganci do zaměstnání či formální schůzky, ležérnost pro setkání s přáteli a pohodlné sportovní oblečení pro chvilky odpočinku a relaxace.

Stylová košile a pohodlné kalhoty jsou jako stvořené pro běžné každodenní nošení. Pro chladnější období se zase hodí mikina či lehčí bunda. Zapomínat však nesmíme ani na celou řadu doplňků, které doladí každý outfit. Můžou to být elegantní sluneční brýle, nádherné pánské hodiny nebo třeba pásek. Ke každému stylu oblečení se hodí i různý druh obuvi.

Ideálním místem pro nákup elegantního oblečení je eshop luxusweek.com, který nabízí luxusní módu od předních módních značek a to za ceny, se kterými se může elegantně obléci každý. Nejen ženy, ale i muži mají na výběr z celé řady oblečení, jak módního stylu, tak i klasického střihu. Veškeré oblečení je vyráběno s důrazem na přesně padnoucí střihy, kvalitní materiál a důkladné zpracování.

RSS Protext – kultura

  • Nákupní centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ bude slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v 17.30 hodin v nákupním centru Palladium v Praze. Účastníci vernisáže se mohou těšit na přivítání indonéskou velvyslankyní, taneční vystoupení nebo drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provede organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.Výstava […]
  • Ve Výstavní síni Mánes se konala 1. sálová aukce Art Capital
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Art Capital/1. sálová aukce/Výstavní síň Mánes/3.12.2023Ve Výstavní síni Mánes se konala v neděli 1. sálová aukce Art Capital, během které byla vydražena umělecká díla v celkové hodnotě 16,887.600 Kč, s aukční přirážkou 20 %. Do aukce se zapojilo přes 200 dražitelů a prodejnost dosáhla 81 %.Vrcholem večera a současně […]
  • Darujte zážitek plný filmové hudby
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou […]