Afghánci, kteří údajně utekli před Talibánem, se v britských hotelích nudí, žádají o možnost návratu domů

Ale vraťme se do Velké Británie, kam také přivážejí údajné chudáky, tlumočníky a spolupracovníky, prchající před zlým Talibánem, který by je údajně dozajista zavraždil. Po celé Evropě jsou nyní tito džihádisté hoštěni jako celebrity, to vše na náklady daňových poplatníků všech zemí, které Afghánce přijímají. A nejhorší je, že se to děje za potlesku většiny Evropanů.

Globalisté si tak v rámci výměny obyvatel zvolili to nejhorší, co mohli. Afghánci páchají zdaleka nejvéc závažných násilných trestných činů ve všech zemích, které obohacují. Jim pak budou sekundovat Afričané, kteří neustále proudí od jihu. Pominu-li, že jsme předně neměli v Afghánistánu nikdy co dělat, pak do Evropy neměl být dovezen jediný Afghánec. Na světě je 56 muslimských zemí, kde mohou žít mezi svými…

A zdá se, že mnozí z nich skutečně v muslimské zemí žít chtějí. A to dokonce i tam, kde jim „údajně“ hrozí smrt…

Afghánské rodiny, které uprchly do Británie během doby, kdy Tálibán ovládl jejich zemi, požádaly, aby byly poslány zpět domů.

Stovky rodin Afghánců dorazily do Spojeného království v rámci operace Warm Welcome, vládního programu přesídlování. Nedostatek bydlení v nabídce rad však znamenal, že mnoho rodin muselo být přesunuto do hotelů, které slouží jako nouzové dočasné ubytování.

Zatímco do září bylo na přesídlení vynaloženo 400 milionů liber, úředníci ministerstva vnitra připustili, že někteří Afghánci budou muset být drženi v hotelech měsíce. Nyní, téměř dva měsíce po dobytí Kábulu, Afghánci uvedli, že už je jim špatně z čekání na trvalý domov.

Jeden lékař, který pracoval s nově příchozími, řekl: „Měl jsem několik pacientů, kteří mi říkali, že chtějí jít domů.“

Řekl novinám, že 67letý pacient řekl: „Už to nevydržím. Musím se dostat z tohoto hotelového pokoje.‘ Jiný řekl: „Chci jen svobodu od hotelu.“ Doktor řekl, že muž a žena byli tak rozrušeni utrpením, že jim musel oběma nasadit léky.

Spojené království od 13. srpna evakuovalo z Afghánistánu více než 15 000 lidí, včetně 8 000 Afghánců, kteří spolupracovali s britskými ozbrojenými silami. Na operaci Warm Welcome dohlíží Victoria Atkinsová, která byla jmenována ministryní pro přesídlování Afghánců.

Na konci srpna navštívila ministryně vnitra Priti Patelová letiště Heathrow, kde se setkala s Afghánci, kteří přijížděli evakuačními lety.

Mluvčí ministerstva vnitra řekl: „Největší a nejrychlejší nouzová evakuace Spojeného království v nedávné historii pomohla více než 15 000 lidem do bezpečí a hotely zůstávají dočasným opatřením, které pomůže ubytovat ty, které jsme sem přivezli. Bude nějakou dobu trvat, než najdeme trvalé domovy pro všechny, ale naléhavě na tom spolupracujeme s našimi partnery. Naším cílem je podporovat všechny, kteří jsou zde přesídleni, aby vybudovali úspěšný život ve Spojeném království, a proto nepřetržitě pracujeme na poskytování podpory rodinám.“

„To zahrnuje úzkou spolupráci s místními orgány po celém Spojeném království, aby se zajistilo, že všichni dočasně ubytovaní v hotelech budou mít přístup k základním potřebám, zdravotní péči, vzdělání a univerzálním úvěrům.“

Shrneme-li to, tak pokud nedostanou invazisté vlastní domy a k tomu štědré dávky a požitky zdarma, je pro ně zcela zřejmě lepší se vrátit k tomu „zlému“ Talibánu. Hlavní je, že evropské země nemají byty pro své vlastní občany, ovšem džihádisty si pečlivě hýčkají…

zdroj: necenzurovanapravda.sk

Přejít nahoru