Sestra známé zpěvačky Mariah Carey otevřeně mluví o elitních rituálních vraždách dětí

Podle deníku The Sun uvádějí soudní záznamy, že Careyina matka „dovolovala mužům a povzbuzovala je k sexuálním aktivitám s její dcerou,“ když jí bylo „asi deset let.“ Rovněž bylo poznamenáno, že Alison Carey byla v dětství „svědkem rituálních vražd.“

V jednom exklusivním rozhovoru pro The Sun vysvětluje, že nejmladší děti, které viděla při rituálních vraždách, byly mladší než 2 roky. Ke konci se Carey ptala sama sebe, proč tyto děti nejsou pohřešované a proč se nevedou žádná vyšetřování.

Poznámka: V různých případech, jako například v případech Dutroux, Jimmy Savile nebo Maddie MCCann, bylo zřejmé úmyslné selhání úřadů. Pokud je bažina dostatečně hluboká, tak že jak média, tak i úřady zakrývají pravdu, zůstanou zločiny nepotrestány a zločinci jsou na svobodě. Mezitím stále přibývá důkazů o tom, že ve skutečnosti obstarávají děti úřady a organizace na ochranu dětí, to znamená ti, kteří by je měli skutečně chránit.

Skandál NXIUM, který propukl v roce 2019 a přinesl prominentům mocenské elity tahajícím za nitky špatnou pověst kvůli obchodování s lidmi, temným rituálům a spiknutí, dokazuje, že satanismus hraje ústřední roli nejen v showbyznysu, ale také například v politice. Rolling Stone uvádí:

„Existují také zvláštní politické souvislosti.“ Mark Vicente, dokumentarista a bývalý vedoucí člen skupiny, vypověděl u soudu proti šéfovi NXIVM Keithu Ranierovi, že dědička miliardáře Seagrama a údajná dobrodinka Clare Bronfman oslovila jeho a několik dalších členů skupiny s žádostí o podporu pro kampaň Clintonové. “

Důležitá poznámka: V roce 2019 velmi výbušný článek Laury Loomer odhalil, že kampaň Angely Merkelové financovala Bronfman a Maxwell!

V této souvislosti je nesmírně příznačné, že Patrisse Cullors, zakladatelka hnutí Black Lives Matter, se nejen veřejně přiznává, že slouží marxistické agendě, ale také oslavuje temné rituály.

Ten, kdo stále nevěří, že podstatná část politiky nebo světového dění jsou ovládány satanským kultem, měl by se ptát, proč je existence rituálních vražd a rituálního zneužívání dětí v „elitních“ kruzích potvrzena dokonce v Cambridge University Press :

„(…) pátrání nás nakonec dovedlo ke skandálu Franklin, který vyšel na světlo v roce 1989, kdy zřejmě byly přes USA letecky přepraveny stovky dětí, aby je mohli zneužívat vysoce postavení členové „establishmentu“. Bývalý senátor John W. DeCamp, známý jako jeden z nejefektivnějších zákonodárců v historii Nebrasky, je nyní obhájcem dvou obětí zneužívání. Patnáctiletá dívka oznámila, že byla zneužívána od svých devíti let a že byla nucena sledovat „rituální vraždy“ novorozené holčičky a malého chlapce (který byl následně usmažen a sněden). (…) “

Poznámka: Tato pasáž byla vytištěna v recenzovaném vědeckém článku a lze ji stáhnout z ResearchGate . S ohledem na zdrcující důkazy a neuvěřitelně bolestivé mučení, které dodnes postihuje bezpočet dětí, se zdá být o to nepochopitelnější, že takzvaní kontroloři faktů a profesionální novináři tyto ohavné zločiny nadále kryjí. Mimikama píše například „Legendy současných rituálních vražd: Adrenochrom“ a pomlouvá tak mnoho obětí, které navzdory velkému nebezpečí a nepředstavitelnému utrpení odvážně přicházejí na veřejnost. (viz Anneke Lucas) Podle její vlastní výpovědi byla jako šestiletá dívka využívána jako sexuální otrokyně vysoce postavenými osobnostmi mocenské elity, z nichž některé dodnes zastávají vlivné funkce, a byla nucena dělat ty nejobscénnější věci, jaké si lidská duše vůbec dokáže představit.

Poznámka: Jürgen Elsässer již několik měsíců podává v časopise Compact komplexní a fundované informace o satanské pedofilní „elitě“, a tak významně a nesmírně odvážně přispívá k probuzení lidstva a tím pádem také k pádu satanistů. (Mockrát děkujeme, milý Jürgene.) Každý, kdo by se chtěl tímto tématem zabývat hlouběji nebo stimulovat někoho ze svého okolí, aby o tom přemýšlel, najde všechny brizantní vydání pravděpodobně nejlepšího tištěného časopisu současnosti v eshopu Compact již od 5,50 Euro! Ten, kdo by si nejdříve chtěl udělat ucelený obrázek, najde komplexní recenzi Olivera Janicha: (zde je aktuální výtisk kritiky: Geheimakte Kinderschänder. Die Netzwerke des Bösen)

Závěr: Skutečnost, že sestra světoznámé divy a zpěvačky Mariah Carey veřejně informuje o svých strašných zážitcích z dětství, je známkou doby. Obsahově se jejich popisy shodují s tím, co uvádějí ostatní oběti, a pokud vím, nevýslovná role jejich matky není v těchto kruzích bohužel také nijak netypická. Jelikož se zjevně nacházíme na pozitivní časové ose, lze očekávat, že takových svědectví bude stále přibývat. Před několika lety byla tato témata velmi okrajová a dnes se pravidelně objevují v hlavním mediálním proudu.

zdroj: The Sun, zpravy.dt24.cz

Přejít nahoru