NASA omylem! natočila nejlepší pozorování UFO + VIDEO

Někteří jsou přesvědčeni, že je to definitivní důkaz, že Zemi navštěvují mimozemšťané, zatímco jiní zůstávají skeptičtí a stále nepřesvědčeni.

Od chvíle, kdy byl záznam nahrán na YouTube, vznikla velká diskuze mezi těmi, kteří podporují myšlenku, že by to mohl být mimozemský objekt a těmi, kteří jsou k tomu zcela skeptičtí a vtipkují, že „UFO, které plánují vstup do našeho vzdušného prostoru by měli být registrováni a měli by platit daně.“

Pravdou je, že většinou jsou vydány pouze fragmenty videí, ve kterých jsou tyto tajemné objekty viditelné. Nicméně, skutečnost, že NASA přerušuje živá vysílání, vyvolává větší podezření mezi těmi, kteří touží najít nové důkazy o existenci cizího života, UFO a dokázat, že jsme všichni součástí obrovského spiknutí.

Uživatel na YouTube napsal: „Otázkou není je-li to kosmická loď, ale spíše „Proč NASA nevystřihla anebo nerozmazala to video, jako to dělají vždycky, když se objeví nějaká zvláštní pozorování?“

Podle mnoha lidí v dnešní době již není otázkou, zda je nebo není UFO skutečné. Ve skutečnosti, když se podíváme do minulosti, uvidíme četná fascinující prohlášeníbývalých astronautů, vojenských představitelů a vědců o životě cizích bytostí a existenci UFO.

Prohlášení astronautů:
„Inteligentní bytosti z jiných hvězdných systémů navštěvovaly a navštěvují naší Zemi. Říká se jim různě, například Návštěvníci, Ti druzí, Hvězdní lidé atd…Jsou nyní na Zemi. To není otázka domněnek nebo toužebnépředstavy.“ – Theodor C. Loder III, Ph.D., profesor Vědy na Zemi v důchodu, Univerzita New Hampshire.

Nemůžeme adresovat fenomén UFO, aniž bychom se zmínili o Dr. Edgar Mitchelovi, jedním z nejznámnějších astronautů Apolla a šestým mužem, který chodil po Měsíci; bývalý kapitán amerického námořnictva, letecký inženýr a zakladatel Institute of Noetic Sciences (IONS), který měl hodně co říct o mimozemském životě:

„Stal jsem se dosti privilegovaným na to, abych souhlasil s faktem, že jsme na této planetě navštěvováni a že fenomén UFO je skutečný… Ano, došlo k havárii stroje a těla byla zotavena. Nejsme ve vesmíru sami, přijíždějí sem už dlouho.“

Franklin Story Musgrave, americký lékař, vysloužilý astronaut NASA, který pracoval na návrhu a vývoji programu Skylab a jediný kosmonaut, který letěl na všech pěti kosmických lodích, řekl spoustu zajímavých věcí o životě jinde ve vesmíru:

„Z hlediska statistiky je jisté, že ve vesmíru existují velmi pokročilé civilizace a inteligentní formy života. Věřím, že jsou tak vyspělí, že dokonce dokážoucestovat mezi hvězdami. Věřím, že je možné, že dokonce přijeli sem. Je logické předpokládat, že ve vesmíru musí být ještě jiný život a že bychom mohli být v určitém okamžiku navštíveni.“

(zdroj: suenee.cz, foto: Youtube)

Přejít nahoru