,,Náhodou“ jsem našla toto video na youtube, při jeho poslechu mi běhal mráz po zádech. Jednak závažností předložených faktů a argumentů, ale také pocitem, že český národ pořád ještě má schopné a inteligentní lidi. Že nejsou všichni debilní naivní sluníčkáři, kteří se vůbec v tématice neorientují, a nesledují co se děje v Německu a jinde na světě.

Nemám televizi, ale jak jsem pochopila z přiložených komentářů, točila to ČT, ale odvysílala klasicky to, co se jí hodilo (Nepotvrdím, nedívám se na taková média, kde je veškerý obsah striktně a přísně normovaný, aby určoval můj pohled na svět, nebo mé názory.

Ať už se chci vzdělávat nebo pobavit, vyhledávám si raději data sama a spíše se něco dozvím. Jestli si myslíte, že v televizi se vysílá realita nebo pravda, jste na velkém omylu. Reportáže a důležitá oznámení jsou nachystaná roky dopředu s tím, že se tam jen na poslední chvíli doplní datum.) Poslechněte si tuto řeč, je velice silná a v hlavním proudu pochopitelně nežádoucí.

Krátké momentky z Prahy dne 28.10.2016, které v televizi neuvidíte:

(komentář k videu od autora Nekorektní TV:) V úvodu fotograf PL Vít Hassan poněkud překvapivě zdůvodní svoji přítomnost na Václaváku a na hradě pak Jiří Černohorský trpělivě vysvětluje zastydlým slunéčkám vítacím základy demokracie. Dojde i na jednostranný dialog s pracovníky Čt. (Těch je mi trošku líto, protože si toho musí vyslechnout za šéfy vic než si zaslouží)

(komentář k záznamu z 28.10., zkopírovaný z youtube autora PavelFCB:) ,,Doufám, že všichni tuhle reporáž na ČT viděli… Ihned zprivatizovat! K čemu chtějí poplatky? ČT by měla pravdivě informovat o tom, jak to skutečně je a řešit skutečné problémy a ne pouze vymývat občanům mozky… Je ČT ještě českou televizí, nebo už spíše americkou?

  Slouží to tomu, co u nás ještě zbylo po demokracii, pane redaktore Rosí z ČT

Takové reportáže bohužel ČT nikdy neodvysílá, jelikož se jim to nehodí. Stejně, jako když co nejvíce cenzurují Okamuru a jeho stranu SPD a místo něj si raději zvou do studia ožralu Kalouska a jiné zloděje…škoda, že podobné věci nemají v TV takový prostor, jako rádoby demonstrace proti Zemanovi, skrytá za oslavou vzniku ČSR. Dokud lidé neotevřou oči, tak politici budou neustále brát nekřestanské peníze, lézt do prdele EU,NATU a zloději, jako Bakala se budou neustále vysmívat, jelikož na takové grázly je naše justice kratká (záměrně)“

Dneska mě mimochodem strašně zklamal a naštval jeden autor na youtube, sledovala jsem ho roky a roky jako svého oblíbence, ale ode dneška je s tím konec. Začal vydávat seriál točený z uprchlických táborů, ale když na něj mnoho diváků uděřilo fakty, absolutně neměl argumenty, ani odpovědi. Potěšilo mě, kolik lidí tam nalilo čistého vína do sklenice a jen blbě nepapouškovalo. Ale fascinuje mě, že tuto propagandu dělají lidé, co si o tématice vůbec nic nezjistili a na velice závažné/základní dotazy absolutně nemají odpověď.

Ani trochu nezajímá tohoto youtubera budoucnost naší země a našich dětí, nezajímá se z jakých poměrů ti lidé jsou a co s sebou přinesou. Radši vymývá na youtube mozky malým dětem, co kopírují názory toho, koho uznávají, aniž by domyslel do konce následky a aniž by si připravil odpovědi. Dnešní modla dětí je youtube, už to není televize, a začíná se používat proti nim. Předtím vymývárna mozků s bubbletea, a teď tohle.

Z youtubu se pomalu stává odpadní stoka a firmy/společnosti začínají používat slavné autory na oblbování dětských diváků. Zrušila jsem odběry u všech velkých a komerčních kanálů, připadá mi to totiž stejně zaprodané, jako ČT, dělat reportáže na objednávku.

  Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by ještě více omezila naši svobodu a suverenitu. Nyní chce de facto zavést celounijní cenzuru sociálních sítí

(KPa, skn.cz, Foto: skn.cz)

Komentáře