Možná to zní divně, ale tvar nosu můžu ledacos říci o vaší osobnosti. Pojďme se tedy dozvědět něco nového o sobě.

Tvary nosů a charakteristika „nositele“

1. Nubian nos

Tento typ nosu se odlišuje svojí délkou. Lidé s tímto tvarem jsou velmi zvědaví, zvídaví, sympatičtí a optimističtí, často se snaží vyhovět druhým a hledají řešení pro každý problém.

2. Řecký nos

Název pochází od soch z řeckého starověku, protože většině z nich byl tento nos dán umělci. Majitelé nosu jsou vyhrazení a neradi bývají středem pozornosti. Jsou praktičtí a loajální. Je pro ně těžké otevřeně mluvit o svých pocitech, proto někdy bývají považováni za uzavřené.

3. Hook nos („skoba“)

Někteří lidé tento typ nosu přirovnávají k ptačímu zobáku, vypadá jako ohnutý. Člověk s tímto nosem je tvůrčí a obětavý, vášnivě hájí své přesvědčení a nebojí se riskovat, aby dosáhl svých cílů.

4. Obloukový nos

Tento typ nosu se podobá předchozímu, ale je více špičatý. Jeho majitel je považován za hodně odhodlaného. Úzce to souvisí s jeho prací, má dobré organizační schopnosti.

5. Nos „knoflík“

Malý nos je nejoblíbenější, neboť není tak nápadný. Lidé s tímto nosem bývají ve svých rozhodnutích často spontánní, což by mohlo někomu vadit. Jsou cílevědomí, rádi se pouštějí do podnikání. Většinou dostanou to, co chtějí.

6. Rovný nos

Toto je nos typický pro obyvatele Asie. Lidé s rovným nosem mají silný charakter, jsou velmi temperamentní a vášniví.

7. Konkávní (vydutý) nos

Má na nosní kosti oblouk. Lidé, jejichž nosy mají tento tvar, bývají velkorysí a připraveni pomoci těm, kteří mají problémy. To je občas činí zranitelnými.

8. Křivý nos

Osoba s tímto typem nosu má milující povahu. Je naladěná na to, co právě dělá, je to dobrý posluchač, což je skvělá vlastnost pro přátelství a partnerství.

(KPa, Alternativnimagazin, Foto: AM)

RSS Protext – kultura

  • Ministr Lipavský uvedl do funkce novou generální ředitelku Českých center
    Praha 1. prosince 2023 (PROTEXT) - Generální ředitelkou Českých center se stává Jitka Pánek Jurková. Do vedení sítě českých kulturních institutů v zahraničí přichází po šesti letech řízení jednoho z nich, Českého centra v Bruselu. Do funkce Pánek Jurkovou 1. prosince 2023 jmenoval ministr zahraničních věcí Jan Lipavský na základě výsledků výběrového řízení. Česká centra […]
  • Galerie moderního umění v Hradci Králové oslavila 70 let a slaví dále
    Hradec Králové 30. listopadu 2023 (PROTEXT) - Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) si 30. listopadu tohoto roku připomněla 70. výročí od založení. U příležitosti svého jubilea připravila výstavu Hledá se mistrovské dílo představující více než 200 obrazů ze svých rozsáhlých sbírek. Výročí a význam galerie přišla připomenout a osobně pogratulovat náměstkyně hejtmana Královéhradeckého […]
  • Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Ve čtvrtek 30. 11. 2023 od 15 do 16:30 hodin proběhne v nákupním centru Palladium křest filmového přebalu knihy „Aristokratka ve varu“ spojený s představením filmového traileru k připravovanému filmu a autogramiáda herců a tvůrců. Akce se zúčastní autor knihy Evžen Boček, režisér Jiří Vejdělek, z herců se připojí […]