Co prozradí tvar vašeho nosu o vaší osobnosti? Budete překvapeni

Možná to zní divně, ale tvar nosu můžu ledacos říci o vaší osobnosti. Pojďme se tedy dozvědět něco nového o sobě.

Tvary nosů a charakteristika „nositele“

1. Nubian nos

Tento typ nosu se odlišuje svojí délkou. Lidé s tímto tvarem jsou velmi zvědaví, zvídaví, sympatičtí a optimističtí, často se snaží vyhovět druhým a hledají řešení pro každý problém.

2. Řecký nos

Název pochází od soch z řeckého starověku, protože většině z nich byl tento nos dán umělci. Majitelé nosu jsou vyhrazení a neradi bývají středem pozornosti. Jsou praktičtí a loajální. Je pro ně těžké otevřeně mluvit o svých pocitech, proto někdy bývají považováni za uzavřené.

3. Hook nos („skoba“)

Někteří lidé tento typ nosu přirovnávají k ptačímu zobáku, vypadá jako ohnutý. Člověk s tímto nosem je tvůrčí a obětavý, vášnivě hájí své přesvědčení a nebojí se riskovat, aby dosáhl svých cílů.

4. Obloukový nos

Tento typ nosu se podobá předchozímu, ale je více špičatý. Jeho majitel je považován za hodně odhodlaného. Úzce to souvisí s jeho prací, má dobré organizační schopnosti.

5. Nos „knoflík“

Malý nos je nejoblíbenější, neboť není tak nápadný. Lidé s tímto nosem bývají ve svých rozhodnutích často spontánní, což by mohlo někomu vadit. Jsou cílevědomí, rádi se pouštějí do podnikání. Většinou dostanou to, co chtějí.

6. Rovný nos

Toto je nos typický pro obyvatele Asie. Lidé s rovným nosem mají silný charakter, jsou velmi temperamentní a vášniví.

7. Konkávní (vydutý) nos

Má na nosní kosti oblouk. Lidé, jejichž nosy mají tento tvar, bývají velkorysí a připraveni pomoci těm, kteří mají problémy. To je občas činí zranitelnými.

8. Křivý nos

Osoba s tímto typem nosu má milující povahu. Je naladěná na to, co právě dělá, je to dobrý posluchač, což je skvělá vlastnost pro přátelství a partnerství.

(KPa, Alternativnimagazin, Foto: AM)

Přejít nahoru