Master Tonic je přírodní lék na nespočet infekcí. Pomůže vyléčit mnohem více chorob než jen obyčejné nachlazení.

Je to přirodní antivirový, antibakteriální, protiplísňový a antiparazitický lék. Dokáže léčit mnoho chronických stavů, těžkých nemocí a infekcí odolných vůči antibiotikům.

Proč je Master Tonic tak silný? Všechny jeho ingredience jsou čerstvé a jsou vybrány tak, aby stimulovaly krevní oběh a aby se do něj dostaly detoxikační látky.

Česnek je širokospektrální antibiotikum, které ničí grampozitivní a gramnegativní bakterie. Zatímco umělá antibiotika zabíjejí i dobré bakterie, které naše tělo potřebuje, česnek zabije pouze špatné bakterie a dokonce zvyšuje počet těch zdravých. Česnek je také silný antivirový a protiplísňový prostředek (zaměřený na nachlazení, chřipku a infekce horních cest dýchacích)

Cibule má silné močopudné, antibiotické a protizánětlivé vlastnosti. Studie prokázaly, že cibule je účinný prostředek usnadňující vykašlávání, což je velmi užitečné při infekcích jako je nachlazení, chřipka a úporný kašel. Bylo prokázáno, že cibule je bohatá na quercetin, který pomáhá předcházet onemocněním srdce tak, že nedovolí, aby se na stěnách tepen přichytil cholesterol a aby se tvořily krevní sraženiny.

Křen je přirozeně antibakteriální a antiparazitický, čímž stimuluje váš imunitní systém. Má zahřívací vlastnosti a také usnadňuje vykašlávání. Je to silná rostlina, která příznivě působí na naše dutiny a plíce. Pomáhá uvolnit dýchací cesty, které jsou častým místem vzniku nachlazení a chřipky, a zlepšuje jejich průchodnost.

Zázvor je také přirozeně antimikrobiální a posiluje imunitní systém. Může pomoci při léčbě nachlazení a horečce. Mnohé maminky si vzpomenou, že zázvor je také skvělý lék na těhotenskou nevolnost.

Pálivá paprika může také pomoci posílit váš imunitní systém, působí jako přírodní ředidlo krve a má hřejivé vlastnosti. Je to také přírodní lék proti bolesti.

Organický nefiltrovaný jablečný ocet má mnoho úžasných vlastností. Je to přirozená antiseptická a protiplísňová látka skvělá pro trávení, detoxikaci a mnoho dalšího.

Recept na Master Tonic

Ingredience:

* Všechny přísady musí být čerstvé a nejlépe by měly být organické.

1 díl čerstvého nasekaného česneku

1 díl čerstvě nasekané bílé cibule

1 díl čerstvého strouhaného zázvoru

1 díl čerstvého strouhaného křenu

1 díl čerstvě nakrájené papriky (cayenne, habanero, serrano, jalapeño atd.)

Organický nefiltrovaný jablečný ocet

Připravte všechny ingredience:

Nakrájené či nastrouhané přísady ve stejném poměru naplňte do skleněných nádob, do ¾ jejich obsahu. Můžete použít sklenice větší i menší.

Sklenice dolejte jablečným octem. Ujistěte se, že jsou ingredience zcela ponořeny.

Zavřete nádobu a důkladně protřepte a vše promíchejte.

Skleněné nádoby skladujte na tmavém místě. Je třeba po dobu dvou týdnů sklenici každý den jedenkrát protřepat.

Na mísu/hrnec umístěte cedník a plátno.

Směs přes cedník přelijeme a přecedíme směs, pomůžeme si tlakem.

Zbývající směs můžeme ještě vymačkat přes plátno, abychom získali maximum tekutiny.

Nalijte kapalinu přes nálevku do jantarových lahví.

Použití Master Tonicu:

Master Tonic není pro jedince se slabým srdcem. Je pikantní a silný. První užití léku pro vás bude pravděpodobně šok, ale přínosy pro zdraví stojí za to.

Pro každodenní posilování imunitního systému pijte 30-60 ml, dvakrát nebo víckrát denně. Stačí tekutinu chvíli podržet v ústech a poté polknout. Neředit vodou, efekt by nebyl tak silný.

Pokud bojujete s infekcí, užívejte tonikum 5-6krát denně. Může být použito i během těhotenství, pro děti je to také bezpečné, jelikož potraviny nejsou toxické. Pouze u dětí používejte menší dávky.

„Založeno na receptu “Formula druhé imunity“ známého amerického herbalisty Dr. Johna Raymonda Christophera a jeho studenta Dr. Richarda Schulzeho, jak popsal Sam Biser na straně 169 Návodu k použití, který je kapitolou v jeho sérii videí „Save Your Life“ publikovaných Univerzitou přírodní léčby Inc. Charlottesville, Virginie 22902, USA A. “

(KPa, skn.cz, Foto: skn.cz)