Mnoho průzkumů a statistik naznačuje, že stále více mužů i žen má problémy se sexuální krizí ve vztazích. Proč si tedy trochu neoživit svůj milostný život? Pochopitelně nemáme na mysli žádné „bočáky“ a podvádění naopak oživit můžete mnohem jednodušší váš vztah. Zkusit to můžete i s těmito dárky.

Feromony

Feromony jsou přírodní látky, které jsou běžné u zvířat a slouží jako signál pro různé reakce. Málokdo však asi ví, že uplatnění najdou iu lidí a to na zvýšení sexuální atraktivity, nabuzení sexuální touhy po opačném pohlaví a zvýšení libida.
Dárkem, kterým určitě nic nezkazíte na Vánoce pro svého partnera či partnerku, je proto voňavka obsahující právě tyto feromony. Může jít o parfém s flakonem i jinou formu s přímou aplikací na pokožku, na výběr je množství značek.

Erotické hračky a hry

Spolehlivým dárkem na sexy Vánoce jsou erotické hračky. Pro ženy jsou ideální vibrátory, vibrační vajíčka či dilda, například i ve tvaru bonbónu nebo něčeho „vánočního“. Hitem těchto Vánoc budou různé Womanizer na dráždění intimních míst.
Muži zas mohou ocenit od partnerky jako dárek vibrační kroužky na penis, erekční kroužky a ti, kteří rádi experimentují, i různé masturbátory, například Fleshlight. Koupit si můžete i nějaké společenské erotické hry, kde se zabaví oba partneři.

Sexy prádlo a kostýmy

Pro ženu i pro muže jsou stejně výborným erotickým dárkem pod stromeček sexy kostýmy. Může jít o kostým policistu, hasiče, vojáka nebo něco exotičtější, například o kostým Tarzana. U žen „letí“ letušky, servírky, školačky a pokojské.
Kostým však není jedinou alternativou, kterou máte k dispozici, pokud chcete oživit šatník. Vzrušení může zvýšit i sexy prádlo, zvláště u žen. Krajkové podprsenky, černé tanga nebo červené body dokážou muže pořádně rozpálit.

  K pacientům na lůžkách se nedostanete

Pilulky na potenci pro muže

Možná na první pohled netradiční dárek, ale rozhodně takový, který zpestří Vánoce oběma partnerům. Řeč je o podpůrných přípravcích pro muže na potenci a erekci.

Dobrým příkladem je známá značka eJoy®, která nabízí hned dva typy takových produktů. Prvním jsou pilulky na potenci a erekci eJoy® a druhým pilulky na oddálení ejakulace a prodloužení pohlavního styku eJoy® LONG. Oba produkty jsou určeny pro muže, oba mají přírodní složení a oba můžete používat dlouhodobě.

Na jejich koupi není třeba jít za lékařem, objednat si je umíte přímo přes internet v oficiálním eshopu eJoy®. Koupě je bez receptu a celá objednávka je záležitostí jen pár minut. Je to tedy ideální dárek a překvapení pod stromeček v jednom!

 

Komentáře