Podle názoru bývalého generála a současného profesora Haima Esheda, jsme již v této době v přímém kontaktu s mimozemšťany. Jen tento fakt je před veřejností zatajován.

Haim Eshed (87 let) sloužil více jak 30 let jako šéf vesmírného bezpečnostního programu. Za svoji činnost získal 3x ocenění Israel Security Award.

V rozhovoru pro JERUSALEM POST upřesnil, že Israel a USA uzavřelo s mimozemšťany dohodu, která jim umožňuje dále zkoumat strukturu vesmíru. Součástí této spolupráce je i tajná základna, která se má nacházet na Marsu. Jejími obyvateli jsou prý zástupci USA a ET.

Eshed zdůraznil, že odstupující americký prezident Donald Trump o mimozemšťanech ví. Dokonce byl, dle jeho mínění, na pokraji Odhalení jejich existence. Galaktická federace mimozemšťanů mu v tom však měla zabránit, když řekla, že chtějí předejít masové hysterii. Lidstvo dle jejich cítění ještě potřebuje nějaký čas na přípravu, než se dostane do fáze, kdy zvládne porozumět zákonitostem vesmíru a o čem vůbec jsou ty vesmírné lodě na obloze.

Eshed vysvětlil, že se rozhodl tuto informaci zveřejnit až nyní, protože dnes mu je přes 80 let a je váženým a respektovaným profesorem na akademické půdě. „Kdybych před pěti lety přišel s tím, co dnes říkám, byl bych hospitalizován,“ uvedl. Jako aktivní bezpečností expert by si něco takového nemohl dovolit. Dodal k tomu: „Dnes nemám už co ztratit. Dostal jsem své tituly a vážená ocenění; jsem respektován na zahraničních univerzitách, kde se také v těchto otázkách trendy mění.“

Eshed poskytl více informací ve své nejnovější knize The Universe Beyond the Horizon. Je zde mimo jiné zmíněno, jak mimozemšťané několikrát zabránili jaderným apokalypsám vyvolaným lidskou hloupostí.

I když by mohl někdo zpochybnit důvěryhodnost toho příběhu pro nedostatek nezávislých důkazů, je vhodné si připomenout události posledních několika let, které se točí kolem zkratky AATIP a oficiálního odhalení faktu, že ET je aktivně pozorováno armádou USA…

zdroj: suenee.cz