Jsou zrcadla portálem do jiných světů?

Zrcadlo a legendy
Zrcadlo se v mnohých kulturách používá pro komunikaci s duchy a věří se, že slouží jako portál nebo dveře do duchovního světa. Že jsou bariérou mezi světem živých a mrtvých. Jedny z běžných zážitků se zrcadly je zjevení postavy, stínu či jiné bytosti, než je osoba před zrcadlem. Tak tomu bylo i v případě muže jménem Destiny Glaubitz, který byl duchovním poradcem.

Destiny Glaubitz a jeho případy

Mladá žena milovala zrcadla a navštěvovala nejrůznější bazary a obchůdky s neobvyklými a starodávnými zrcadly. Jednoho dne našla staré, krásné zrcadlo pod stropu až k podlaze. Cítila, že se někdo snaží získat její pozornost, až se jí v zrcadle zjevila bytost, která s ní i komunikovala. Od té doby se v její rodině objevilo napětí, lidé se začali více hádat, domácí zvířata onemocněla. Po tom, co jí začaly mizet i věci, mě tato mladá žena kontaktovala. Zjistil jsem, že zrcadlo patřilo osobě, která byla velmi negativní, po její smrti se duch a negativní energie připojila k tomuto zrcadlu. Když si mladá žena koupila zrcadlo a doma se do něj koukala, setkala se s duchem předchozí zemřelé majitelky a negativní energie zesílila, a uvolnila se. Musel jsem udělat očistu celé rodině. Po očištění bylo zrcadlo zničeno a odhozeno pryč. Vše bylo opět v pořádku.

V jiném případě se člověk setkal v zrcadle s postavou v černém obleku a klobouku. Tato postava i údajně vkročila do reálného života. Vznášela se lehce nad podlahou, nebyly vidět žádné nohy. Toto zažil muž, který byl plně při smyslech, nejednalo se o sen. Ona bytost měla být duchovním průvodcem pro člověka, proto to zjevení. V tomto případě tedy bytost použila zrcadlo jako portál. Portálem myslíme neviditelný vír, který spojuje dvě místa časem a prostorem.

Další muž zažíval noci plné nočních můr, a to od doby, co se přestěhoval do nového domu, kde byla ložnice plná zrcadel. Pustil si do ložnice zlé duchy. Dle feng-shui nemají být v ložnici přítomna zrcadla. A už je nám jasné proč.

Zásady dle Feng shui – kam NEdávat zrcadlo

Proti vchodovým dveřím. Pověsit sem velké zrcadlo je kategoricky nepřípustné. Všechna blahodárná energie sheng čchi směřující do vašeho domova se od něj bude odrážet a odcházet zpět. Vaším cílem však je energii domů přitahovat, ne ji odpuzovat.
V ložnici, pokud by se v něm měli odrážet spící. Podobné umístění zrcadla může ve vztahu způsobit nevěru. Velmi nepříznivě působí zejména zrcadlové stropy. Pokud se v zrcadle či zrcadlech neodráží ani postel, ani lidé, kteří v ní spí, je vše v pořádku.
Rovněž zrcadla umístěná proti sobě nepřinášejí nic dobrého. Podobné umístění negativně uvlivňuje jasnost myšlení, vede k ukvapenému jednání a obyvatelům bydliště vnuká různé obavy a další nedobré emoce.

Zásady dle Feng shui – kde zrcadlo pomáhá?

Je vítáno, pokud zrcadlo odráží vodu

Zrcadlo je dobré mít u jídelního stolu, ideálně po pravé straně. Ano, jistě. Násobí jídlo, takže i přístup k němu.

Pokud chcete víc peněz, dejte zrcadlo tak, aby odráželo místo kde je máte. Dobře je také dávat například peněženku k zrcadlu. Pokud v ní něco je.

Pokud se vracíte domů pro zapomenutou věc, ukažte jí v zrcadle. Je to ochranný rituál, poměrně hodně starý. Věří se totiž, že se člověk nemá vracet ze započaté cesty. Tímhle úkonem v podstatě smůlu vyplývající z vracení se kvůli konkrétní věci zrušíte.

Věřili byste, že když máte zlost, nebo špatnou náladu, že se stačí postavit před zrcadlo a chvíli se sám sobě dívat do očí? Spolehlivě, vás přejde vztek a zlepší se vám nálada. Zkuste to, funguje to.

Pověry a legendy nám známé

Zrcadlo je zároveň bránou do druhých dimenzí. Proto zrcadlo má být zarámované, aby se ďáblovi a dalším bytostem zamezilo přístupu k naší duši.

Rozbití zrcadla má nést 7 let neštěstí. Abychom 7 let něštěstí zažehnali, musíme nechat střepy nedotčené po dobu 7 hodin. Tak budeme mít smůlu pouze 7 hodin. Poté ale musíme všechny střepy hluboko zakopat do země. A neštěstí bude zažehnáno.

Zrcadla mohou polapit lidskou duši. Proto v domě, kde někdo zemřel, se má zakrýt všechna zrcadla. Zabráníme tak tomu, aby byla duše v zrcadle uvězněna, nemohla by tak odejít do ráje. Duše mrtvého v nich také může hledat další duši.

Když zrcadlo spadne ze stěny, znamená to, že někdo brzy zemře.
Za bouřky se mají zrcadla zakrýt, neboť přitahují blesk.
Chcete-li, aby se vám zdálo o vaší budoucí lásce, spěte se zrcátkem pod polštářem.
Během prvního roku života nesmíme dítě nechat, aby se na sebe dívalo do zrcadla, neboť může jeho mladičkou duši do sebe vtáhnout.

Nemělo by se spát v posteli, na kterou je nastavené zrcadlo. Skrze zrcadlo mohou přicházet různé nebezpečné bytosti z druhých dimenzí, které nám mohou škodit. Můžete díky tomu také trpět nočními můrami.

zdroj: suenee.cz

 

Přejít nahoru