Velmi dobře známou je tak i švédská eurokomisařka Ylva Johanssonová, která je snad nejfanatičtější podporovatelkou muslimské invaze, jakou jen mohli v EU najít. i v rámci tradičně vítačského Švédska nenajdete větší vítací fanatičku, než je právě Johanssonová, což ostatně ona sama mnoha svými prohlášeními potvrdila. Právě tato osoba je jednou z těch, které jasně ukazují na nereformovatelnost bruselského molocha, neboť právě eurokomisaři nám zcela názorně ukazují, jaké jsou skutečné hodnoty EU.  A věřte, že nikdo normální se na tyto posty už vzhledem k velmi tvrdým pravidlům pro výběr eurokomisařů nikdy nedostane…

“Na jaké planetě žijete?” Tuto otázku položil komisařce EU Ylvě Johanssonové dánský politik v Evropském parlamentu.

Za přistěhovaleckou politiku EU je v současné době odpovědná bývalá ministryně za sociální demokracii Ylva Johanssonová.

Během rozpravy o přistěhovalectví v Evropském parlamentu prohlásila, že v Evropě není žádná migrační krize. Místo toho přečetla sérii bezduchých frází z kusu papíru.

To přimělo Petera Kofoda, člena Dánské lidové strany, doslova vidět rudě.

“Na jaké planetě žijete? Zbláznila ses,” vykřikl.

Peter Kofod pokračoval:

“Evropa se nachází v době migrace. To, co je zde dnes prezentováno, nevyřeší naše rozsáhlé problémy masového přistěhovalectví ze Středního východu a Afriky. Je to právě přistěhovalectví, které dává naší drahé Evropě zcela nové demografické složení, které se rychle mění. Rozvíjí se zde ghetta, násilí a kriminalita, zároveň tak vznikají oblasti, které jsou pro Evropany zcela zakázány, a jsou mimo skandinávské a evropské společnosti.”

Dánský europoslanec také řekl, že je šokován, že Ylva Johanssonová nedokáže ani rozpoznat stávající problémy, které tento kontinent zatěžují.

K uvedenému už jen dodávám, že EU samozřejmě řešení nehledá, neboť je to právě sama EU, kdo takto politiku nastavuje. Úkol výměny evropských obyvatel za Afričany tak plní skutečně na jedničku a to vše za podpory Evropanů, kteří podporou probruselských stran podporují i politiky, jako je Johanssonová, zástupkyně strany, která již roky kolaboruje s muslimy…

Komentáře