2„Velké vítězství pro lidstvo a svobodu: Nejvyšší soud USA ruší obecné očkování Billem Gatesem a dalšími světovými predátory USA: Nejvyšší soud – Jako velké vítězství svobody zrušil Nejvyšší soud univerzální očkování.

Americký specialista na infekční nemoci Bill Gates, Fauci a Big Pharma prohrál případ Nejvyššího soudu USA a neprokázali, že všechny jejich vakcíny jsou bezpečné pro občany zdravotní péče za posledních 32 let !!

Soudní proces podala skupina vědců vedená senátorem Robertem F. Kennedym Jr., která uvedla:
„Nové vakcíně Covid je třeba se za každou cenu vyhnout.“ Naléhavě vás upozorním na důležité otázky v souvislosti s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování nejnovější generace takzvaných mRNA vakcín přímo narušuje genetický materiál pacienta, a proto mění individuální genetický materiál, což je genetická manipulace, která již byla zakázána a dříve byla považována za trestný čin. Vakcína proti koronaviru není vakcína, buďte opatrní !! Co vždy byla vakcína? Vždy to byl samotný původce – mikrob nebo virus, který byl zabit nebo oslaben, tj. Oslaben, a byl zaveden do těla za účelem produkce protilátek. Není to ani vakcína proti koronaviru! To vůbec není!

Je součástí nejnovější skupiny mRNA (mRNA), které jsou údajně „vakcínami“.
V lidské buňce mRNA přeprogramuje normální RNA a DNA a vytvoří další protein.
Jinými slovy, nemá to nic společného s tradičními vakcínami!
Jinými slovy, je to nástroj genetického vlivu. Je to genová zbraň!
Jinými slovy, zničili by pozemšťany a přeživší by se stali GMO! Kvůli bezprecedentním vakcínám mRNA již očkovaní nemohou pokračovat v léčbě příznaků vakcíny.
Očkovaní lidé musí čelit následkům, protože se již nemohou vyléčit pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, např. B. osoba s genetickou vadou, jako je Downův syndrom, Kleefelderův syndrom, rnerův syndrom nebo genetické srdeční selhání, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom atd.), Protože genetická vada je věčná!

  Nejvíce šokující video, jaké dnes uvidíte - realistické zobrazení války z pohledu malé holčičky

To jasně znamená:

Pokud se po očkování mRNA objeví symptom očkování, nemohu pomoci ani já, ani jiný terapeut, protože poškození způsobené tímto typem očkování je geneticky nevratné.

Frans Daems „

ZDROJ

Komentáře