ODPIS USA A BIDENOVY ADMINISTRATIVY V PŘÍMÉM PŘENOSU

Samotný zrychlený odchod amerických vojáků z Afghánistánu a ponechání všech zbraní tam vrhá na USA špatné světlo. 20 let tam pobývali a výsledkem je, že Talibán, proti kterému bojovali, ovládl téměř celou zemi. Pro ještě větší dehonestaci USA se Někdo “postaral” o výbuch na Kábulském letišti, při kterém zemřelo mnoho Afghánců, ale také američtí vojáci. K objasnění, kdo se o tuto “akci” postaral, by nám mohla napomoci prvotní informace o počtu mrtvých amerických vojáků – první zprávy mluvily o 11 mrtvých vojácích. Pak to bylo změněno na 11 vojáků + 1 lékař …a později na 13 vojáků

https://aftershock.news/?q=node/1008185

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/afghanistan-pakistan-kabul-vybuch-atentatnik-letiste-obeti-zraneni-umrti.A210826_145313_zahranicni_jhr?

Po výbuchu v Kábulu vystoupil prezident Biden a uvedl, že je zodpovědný za vše, co se stalo v Afghánistánu. Upozornil ale také na jednání předchozího prezidenta, který podle něj jednal s Talibánci o odchodu amerických vojsk. Novináři mu ale vmetli do tváře, že on je teď prezident….

Biden jen sklopil hlavu…

https://www.youtube.com/watch?v=pWd_cRzF6qA

Některé noviny píší:

“Včerejší události v Kábulu zasadily těžkou ránu Bidenově administrativě. Kromě pokračujících požadavků na obžalobu, Sněmovna reprezentantů a Senát USA trvají na zorganizování oficiálního vyšetřování okolností rozhodnutí o stažení vojsk a procesu jejich stažení z Afghánistánu s cílem zjistit rozsah viny současné administrativy.
https://colonelcassad.livejournal.com/7013463.html

Na sociálních sítích se velmi často objevuje hashtag “krev na rukách Bidena”. https://twitter.com/hashtag/BloodOnBidensHands
V médiích zaznívá, že smrt 13 amerických vojáků při výbuchu v Kábulu je doslova nejhorší sen pro Bidena a administraci Bidena.
Je odsuzováno také předání seznamu amerických spolupracovníků v Afghánistánu Talibánu, je to označováno jako idiotství.
Jsou zpochybňovány slova Bidena, že “teroristé zaplatí za výbuchy v Kábulu”, na stole je otázka: Jak to chce zabezpečit, když jsou vyváděna vojska z Afghánistánu?

Rovněž je odsuzováno počínání Kamaly Harrisové. Americký novinář Micah Curtis píše: “Velké chyby v zahraniční i domácí politice americké viceprezidentky Kamaly Harrisové ji mohou stát místo. Za necelých osm měsíců Kamala Harrisová nedokázala prokázat, že je dostatečně kvalifikovaná pro výkon funkce druhé osoby v Bílém domě. Nedokázala vyřešit problém s uprchlíky na hranicích s Texasem a také přiznala, že je zodpovědná za krizi v Afghánistánu.”

https://www.zvedavec.org/komentare/2021/08/8825-obetuje-biden-harrisovou-pro-svou-zachranu.htm

https://russtrat.ru/en/comments_/23-august-2021-2020-5661

Nejen Američani dali do rukou Talibánců informace o svých spolupracovnících v Afghánistánů. I britská ambasáda “nechala detaily” o afgánských spolupracovnících v Kábulu.

https://www.hlavnespravy.sk/britska-ambasada-nechala-detaily-o-afganskych-spolupracovnikoch-v-kabule/2656032

Zde se hodí heslo: “Mouřenín posloužil, mouřenín může jít.” Varování pro všechny proamerické a probritské služebníčky: “Když přijde na lámání chleba, od nás pomoc nečekejte.”

Na pozadí těchto událostí pokročilo jednání v souvislosti s auditem prezidentských voleb v Arizoně. Senát Arizony a právní tým začaly 26.8. analyzovat auditorskou zprávu, která jim byla doručena toto pondělí. Potom vytvoří zprávu, o kterou se podělí s veřejností.
Jde však o dílčí zprávu, auditoři ještě potřebují, aby Maricopa County vyplnil soudní nařízení na vytvoření úplné závěrečné zprávy. Ten ale nechce vyhovět a tak senátor Sonny Borrelli požádal generálního prokurátora Marka Brnovicha, aby udělal předvolání prostřednictvím SB1487.

https://thetruedefender.com/az-audit-update-report-analysis-will-be-released-very-soon-audit-opponents-out-in-full-force/
Budeme sledovat dále.

Kdyby při odpisu USA neumírali lidé, člověk by řekl: Kup si popcorn a sleduj. Takhle by ten popcorn ale měl hořkou příchuť.

zdroj: NWOO.org

Přejít nahoru