Konečně nastala vhodná doba pro „mocných“ tohoto světa, když mohli už snadno dosáhnout nad lidstvem absolutní kontrolu. A to vše se dělo pod rouškou demokracie, která stále více přebírala pod ním metody a systém vládnutí tvrdého a nekompromisního komunismu, jaký existoval za stalinismu.

Nejdůležitějším faktorem zrealizování tohoto procesu se stala pandemie a „vzorec“ korony, podle kterého se metodicky postupovalo a ten zní: Nejprve rozpoutat důkladný teror strachu a lidstvo maximálně vyděsit, pak začít se zastrašováním a nakonec omezit svobodu i svobodu projevu a převzít absolutní a trvalou kontrolu .

To vše jsme zpočátku poslušně akceptovali a když se alespoň část z nás probudila, tak už bylo pozdě, protože jsme spatřili, že jsme se ocitli ve svěrací kazajce, odkud není úniku. Ale i teď, to mnozí z nás nevidí a zda vidět nechtějí.

Názorně to ilustruje pouze dvěma výpověďmi těch, kteří nám tuto kazajku připravovali a už i dokonale nasadili.

Generální ředitel WHO Tedros Adhan Ghebreyesus: „Je zcela jasné, že lidstvo chce nadále žít jako dosud, ale už se nikdy nevrátíme ke staré realitě.“

Klaus Schwab, zakladatel a prezident Světového Hospodářského Fóra – miliardář, který patří do skupiny „mocných“ kolem Gatese:

„Mnozí z vás se ptají, kdy se vše zas vrátí do normality. Krátká odpověď na to je – Nikdy! Nic z toho, co před krizí bylo a bylo špatnou normality, se už nikdy víc nevrátí, protože korona pandemie znamená důležitý bod obratu v našem dalším globálním vývoji. “

A je proto zahanbující a otřesné, že někdo v ČR ještě i dnes napíše následující řádky, a je množství lidí u nás, kteří mu za to zatleskají. Zde je část z „moudrostí“ dotyčného, ​​který to publikoval v pátek v jednom z našich médií:

„Nedovolme ďáblu ohrožovat naše životy

  Nemáte mozek? Tak mazejte na Letnou. Tam se setkáte se svými blízkými

… Vlastně by mi to mohlo být jedno. Já i celá moje rodina jsme očkováni a ten, komu se v hlavě převrátili pojmy a záchranu svého života považuje za útok na svou svobodu, mi může být ukradený … … O zrádců na Slovensku nikdy nouze nebyla a tak jsme pro ďábla skvělí pomocníci. Naše nejnižší proočkovanost v EU je příkladem, jak dobře si vybral.

Nikdy bych nevěřil, že i ta nejzákladnější věc, to jest touha po životě, je tak snadno zničitelná. Nikdy bych nevěřil, že vláda bude muset prosit občany, aby je mohla zachránit, zdarma a dobrovolně a že dokonce bude platit těm, kteří se zachránit dají. Nikdy bych nevěřil, že zachránci našich životů budou bát hněvu dementoval, kteří si neváží nikoho a nic, ani svého či cizích životů, a že veškerá jejich snaha bude obrácena proti nim. Nikdy bych nevěřil, že můj národ, už tak známý nevelkou dávkou rozumnosti, se takto radikálně zhovadí a že sebevražda národa bude nazvaná vlastenectvím. A co i tam duši dáš … národ hubit pomáháš …

Vlastně by mi to mohlo být jedno. Dočkali jsme se vakcín a kdo nechce, nemusí. Vím ale, že přijít k rozumu až na plicní ventilaci je pozdě. …………. “

zdroj: hlavnespravy.sk

Komentáře