Muži v černém (Men in Black, MIB) a mimozemšťané

Tak trochu váhám, jestli o tomto námětu psát, nebo ne. Je to podle video záznamu o CIA operátorovi Josephu Spencerovi (na obrázku). Přesto, že jsem podobné historky slyšela už z více stran, z nichž mnohé považuji za věrohodné (jako na příklad Phil Schneider, který na to, co věděl, rovněž doplatil životem), ale také jsem si vědoma toho, že lidé často opisují jeden od druhého.

Nutno přiznat, že všecko, co se dnes děje nasvědčuje na pravdivost tohoto videa. A jak sám Joseph Spencer píše, až se všecko, co předpovídal začne dít, pak uvidíme, že měl pravdu.

Video sice není datováno co do jeho nahrání, ale po dalším pátrání vyšlo najevo, že je to výňatek z dokumentárního filmu „Alien Overlords“ (Mimozemská nadvláda), z r. 2018. Tento film pojednává o agentovi CIA Spencerovi a jeho přátelství s Tomem Keatingem. Setkali se skrze společnou známou a spřátelili se. Když řekl Spencer Keatingovi že byl agent CIA a nájemní vrah (hit man), tento mu nevěřil. Spencer mu rovněž vyjevil, že koncem 1990. let sepsal všecko důležité, co ve službách CIA zjistil a tento dokument ukryl na bezpečném místě. Obával se, že je sledován a že by ho vytvoření takového důkazu mohlo stát život. Ve filmu tento tajný dokument čte herec Victor Dante, který představuje Keatinga.

V r. 2013 byl Spencer diagnozován s rakovinou mozku a brzy na to zemřel. Nezemřel ale na rakovinu, byl zavražděn. Ti, kteří ho zabili, se zřejmě o tajném dokumentu dověděli a pak prohledali celý jeho byt, i skladiště, které bylo mimo byt, ale nic nenašli. Keating věděl, kde byl tento spis uschován a po čase ho zkoušel publikovat, protože cítil potřebu varovat lidstvo.

V krátkém video záznamu, kolujícím po internetu tím pádem herec Dante, který představuje Keatinga čte Spencerův dokument, o kterém víme, že byl sepsán koncem 1990. let. Posuďte sami, jestli se této historce dá věřit, nebo ne.

* * * * *

Joseph Spencer pracoval pro americkou vládu od r. 1970 do 1997 jako tajný rozvědčík, pověřený prací na tajných projektech, které rovněž zahrnovaly práci s vesmírnou (tzv. mimozemskou) technologií. Byl jedním z těch, kterým se všeobecně říká „Muži v černém“ (Men in Black, MIB), což jsou operátoři CIA, většinou pověřeni nějakým nekalým úkolem. Joseph Spencer říká, že hlavní částí jeho činnosti bylo nadobro umlčet ty, kteří na příklad viděli UFO, nebo říkali, že měli styky s mimozemšťany, lidi, kteří by chtěli zveřejnit nějaké nepohodlné informace, anebo byli příliš blízko skutečné pravdě.

Všecko o Ufonech a o mimozemšťanech je ve skutečnosti maskování Nového světového zřízení (NWO). Nějak to spolu záhadně souvisí. Je pravděpodobné, že tak zvaní mimozemšťané, kterým se také říká Šedí (Grays) nejsou vůbec žádní mimozemšťané a ani nevypadají tak, jak jsou zpodobňováni ve filmech, ale že se příliš neliší od běžných lidí. A tito Šedí pracují na nastolení NWO, k čemuž zkoušejí vyhubit většinu lidské populace a ten zbytek zotročit.

Spencer předpověděl hodně z toho, co se postupně stalo a co se děje i dnes. Ne že by měl prorocké nadání, anebo křišťálovou kouli, či jinou podobnou pomůcku. Byl prostě přímo u zdroje, měl informace přímo ze samého centra, odkud byly veškeré akce vedeny. Proto nás varuje ještě ze záhrobí, abychom udělali všecko pro to, abychom NWO agendu zastavili, neboť je pro nás, pro lidstvo, velice nebezpečná.

To vše, co se dnes děje, je součástí plánu na zavedení NWO. Jsou to nejen roušky a karanténa, ale povinné očkování jedovatými látkami, které nás změní na nemyslící roboty, mytí mozků pomocí televize, internetu a napojení na oblak (cloud) skrze 5G, změna genetiky, sterilizace mladých lidí – to všecko je součástí toho strašného plánu na naše zotročení, který si říká NWO.

 

„Black budget,“ neboli černý rozpočet na černé projekty

Spencer vždycky věděl o vládním černém rozpočtu (black budget), ale nikdy nevěděl o co doopravdy jde, kvůli obrovskému tajnůstkářství kolem celé záležitosti. Černý rozpočet v Americe patří ve skutečnosti vojsku, CIA a podobným organizacím. Do něho přicházejí ročně obrovské částky peněz, které nejsou nikdy nikým vyúčtovány a vůbec není známo, na co byly použity. Ani Kongres to neví, Senát zrovna tak a president rovněž ne.

Většina součástí „černého projektu“ se sestává z vývoje vojenské technologie, která byla okopírována podle strojů, se kterými Šedí přiletěli a které se buď zřítily, anebo byly sestřeleny. Ředitelem černého projektu byl tehdy Edward T. Latham. Tento prohlásil, že Spencer je ideální člověk pro jejich potřeby, protože byl sirotek, bez přímých příbuzných, nebo přátel a s nulovým společenským životem. Takže bylo snadné vymazat mu mozek, vymazat jeho minulost a vpravit ho do nové identity.

Ve snaze přeprogramovat ho na někoho jiného byl celých 9 měsíců držen pod těžkými drogami, jako jsou LSD, heroin, meskalin, morfín, pentotal sodný. Jeho programování bylo jednoduché a sestávalo se pouze ze dvou věcí: zabít a zapomenout. A tak se z něho pomalu stal Muž v černém, neboli MIB. Říká, že ne všichni MIB byli lidé; někteří byli smíšenci s Šedými. Byli poznat podle toho, že jim často chybělo oční bělmo.

V r. 1954 zmizel americký president Dwight Eisenhower na celý týden. Bylo rozhlášeno, že se podřídil chirurgickému dentálnímu zákroku, ale ve skutečnosti jednal s Šedými a později s nimi podepsal smlouvu, nazvanou „Greada treaty.“ Výměnou za jejich technologii mohli Šedí unést určité množství lidí na lékařské pokusy. Rovněž jim byla slíbena anonymita před veřejností. A opravdu, od té doby nastal doslova technologický výbuch: počítačové čipy, optické kabely, laserové paprsky a další. Tato smlouva je obnovována každých 10 let a je platná dodnes.

 

Ztracené děti

Každý rok se celosvětově ztratí 8 milionů dětí. (Oficiálně přiznané číslo je 1 milion) Asi třetina z nich je unesena vládními pověřenci a jsou převezeny do některé podzemní vojenské základny, kde jsou prováděny pokusy na lidech. Těchto základen je po celém světě 1477. (Celkový počet všech podzemních vojenských základen na světě je asi 10 000.) Tam jsou děti uvězněny na celý zbytek jejich životů. Jsou na nich prováděny nelidské pokusy, jsou mrzačeny a terorizovány ne lidmi, ale šedými vědci. Spencer sám byl svědkem některých těchto sadistických činů na podzemní základně u města Phoenix v Arizoně. Protože děti nedostávaly žádné anestetické přípravky proti bolestem, celé místo bylo plné jejich pláče, kvílení, křiku a volání o pomoc ve dne i v noci. A když zemřely, byly spáleny přímo na základně.

Tamnější Spencerův kontakt byl plukovník Charles T. Lenninger, nebo Leininger. Byl to hybrid, zkříženina mezi člověkem a Šedým.

 

Plánované snížení lidské populace

V r. 1994 byla svolána Světová populační schůze v Káhiře, v Egyptě. Na tomto tajném setkání, kterého se zúčastnilo 160 zástupců různých národů se všichni dohodli, že na zemi je příliš mnoho lidí a protože přírodní zdroje jsou jimi vyčerpány, jejich počet musí být snížen na 800 milionů do roku 2030. To znamená, že asi 95% všech lidí na zemi musí být odstraněno.

Dokonce se dohodli i na způsobech, jak se o jejich odstranění postarají. Tyto jsou následující:

  1. Jedovaté množství fluoridu sodného bylo v průběhu posledních 20 let tajně přidáváno do pitné vody v každém městě a v každém místě na planetě. Škodlivé vlivy fluoridu jsou nedozírné a zahrnují rakovinu, obezitu, zničení štítné žlázy a žlázky šišinky. Na dětech se hlavně projeví jako neurologické ublížení.
  2. Umělé viry a umělé nemoci. Škodlivé přísady jsou přidávány do všech očkování již od r. 1980. Mezi ně patří i zmutovaná verze chřipky, která napodobuje chřipkovou pandemii z r. 1918 (tak zvaná Španělská chřipka), která zabila 40 milionů lidí. První výrobek tohoto druhu má být použit koncem r. 2017. (Poznámka na okraj: chřipka v r. 2017-18 byla opravdu velice těžká a mnoho lidí na ni zemřelo. Jenže běžní lidé tehdy odmítli očkování a proto musel být použit koronavirus na vytvoření většího strachu z nemoci).
  3. Nervové jedy, jako je chlorid barnatý a jiné chemikálie, včetně rakovinových mikrobů budou denně vypouštěny vojenskými letadly nad obydlenými částmi světa. S postupem času bude jejich vliv smrtelný. Vyprodukují nemoci horních cest dýchacích, rakovinu, budou ničit imunitní systém a způsobí sterilizaci mužů. To povede k vyhynutí lidské rasy.

 

Phoenix lights – světla nad městem Phoenix

V březnu 1997 se nad městem Phoenix ve státě Arizona objevilo neznámé UFO. Bylo asi 1,5 km široké a zjevně to bylo umělé vznášedlo. Pomalu plulo po obloze a bylo viděno několika tisíci lidí, včetně guvernéra státu. Do dnešního dne nebylo toto obrovské letadlo nijak vysvětleno; dodnes nikdo neví o co tehdy šlo.

V r. 1986 byl Joseph Spencer vyslán na podzemní základnu ve městě Boulder, ve státě Colorado. Tehdy se po prvé setkal s projektem „Paprsek z oblohy“ (Sky Beam). Poručík-General Andrew Garros sám mu ho ukázal. Dovedl ho podzemními chodbami do obrovského hangáru, kde se asi 7 metrů nad zemí vznášel obrovský bombardér. Byl to na první pohled skutečný letoun se vším všudy, kdyby na něho člověk sáhl, tak by určitě ucítil chladný povrch letadla. A přitom to nebyl skutečný bombardér; byl to projektovaný hologram. To je, co viděli i lidé ve Phoenixu o pár let později: hologram!

Již od 1950. let pracovali vědci pilně na vývoji holografické technologie a za ta léta ji značně zdokonalili. Málokdo by věřil, že takový hologram není skutečná věc, ale že je to promítaný obraz. Dokonce v Číně mohli lidé sledovat celé město – opět hologram. Nějaké ukázky hologramů jsou zdea zde. V současné době viděný hologram je níže:

 

Napadení mimozemšťany

Podle plánu globalistů má v r. 2024 dojít k napadení země mimozemšťany. Obyvatelé naší planety budou vidět na obloze nedozírnou armádu letadel, Ufonů a vznášedel nejrůznějších druhů. Bude to vypadat naprosto skutečně, ale přitom to budou hologramy. V nich skrytá budou skutečná vojenská letadla a ta budou bombardovat zemi. Lidé ta letadla neuvidí, protože hologramy je budou dokonale krýt.

To způsobí celosvětový chaos a globalisté budou moci okamžitě sestavit jednu, celosvětovou vládu, aniž by narazili na odpor. Tato vláda bude NWO, totalitární, otrokářský systém. Jestliže to se stane, lidstvo na planetě Země prakticky skončí. Všichni pak zahyneme.

Jediný způsob jak se bránit je rozšiřovat tyto informace mezi co nejvíce lidí, aby všichni věděli o co jde a co je v sázce. Spojit se s druhými a naučit se spolupracovat. Jedině tak docílíme odpor v podstatné části populace.

To všechno sepsal Joseph Spencer koncem 1990. let. Asi se v něm pohnulo svědomí a proto také zkoušel navázat styky s některými veřejnými organizacemi, aby je varoval a přes ně varoval i lidi. Ale každý se mu vysmál a nikdo ho nebral vážně. A přitom všecko to, co předvídal se naplnilo a stále dál se naplňuje. Snad kvůli tomu, že zkoušel tyto záležitosti zveřejnit byl odhalen, sledován a posléze určen k likvidaci.

zdroj: nwoo.org

Přejít nahoru