Šílená zpráva o Vladimíru Putinovi. Šíří se internetem

Na Twitteru se před několika dny začaly šířit fotografie Putina, jak líbá a objímá náhodné děti z davu, doprovázené hashtagem #Pedoputin. Ruský prezident je podle některých drbů totiž celý svůj život skrytý pedofil.

Důkazy k takové úchylce chybějí, navíc cizí děti často objímají i jiní světoví státníci. O Putinově údajné pedofilii ale již v roce 2006 informoval později zavražděný bývalý ruský agent Alexandr Litviněnko. Ten tehdy popsal, že právě Putinova sexuální orientace může za jeho tehdejší neúspěch v tajných službách.

„Když Putin dostudoval Andropovův institut, kde připravují důstojníky na službu v KGB, nevzali ho do rozvědky. Místo toho byl poslán na juniorní pozici v leningradském direktorátu KGB. Krátce před promocí se totiž Putinovi šéfové dozvěděli, že je pedofil,“ uvedl Litviněnko podle informací serveru iDNES.cz.

Když se poté Putin chystal na kariéru prezidenta, začal prý hledat a ničit jakékoliv kompromitující materiály. „Putin mimo jiné našel videozáznamy uložené na ředitelství vnitřní bezpečnosti FSB, které ho zachytily, jak má sex s nezletilými chlapci,“ uvedl tehdy Litviněnko.

Svoje prohlášení dokumentoval starou kauzou, kdy Putin neočekávaně políbil malého chlapce na břiše. „Světová veřejnost je v šoku. Nikdo nechápe, proč ruský prezident udělal tu podivnost a líbal cizímu chlapci břicho,“ napsal Litviněnko pod svůj text.

Záběry Putina, který dává pusu na břicho malému chlapci, tehdy obletěly svět a do televize, která záběry odvysílala, přišlo na jedenáct tisíc dotazů. Podle Putina šlo o spontánní gesto. „Zdál se mi velice samostatný a vážný. Chtěl jsem se s ním pomazlit jako s kotětem a vzešlo z toho toto gesto. Působil velmi mile,“ uvedl tehdy Putin.

zdroj

 

Přejít nahoru