Modelka Martina je závislá na opalování i plastikách

Bývalá letuška plastikám propadla v roce 2012 a od té doby za operace utratila v přepočtu 50 tisíc korun.

“Nejdříve jsem chtěla vypadat jako Pamela Anderson nebo Katie Price, ale pak jsem si uvědomila, že to není nic pro mě. Tyto ženy nejsou dostatečně vyvinuté. Více mě teď inspiruje Barbie, ale jdu svou vlastní cestou a tvořím si vlastní vzhled, “prozradila pro Daily Mail Martina, která ještě letos plánuje silikonové implantáty do svého pozadí a samozřejmě bude dále pokračovat v opalování.

Modelka z německého Trieru se pravidelně vystavuje paprskům v soláriu a před devíti týdny si začala píchat injekce, které vytvářejí tmavý odstín pleti díky stimulaci melaninu. “Nečekala jsem, že budu až takto tmavá, ale funguje to skvěle a teď chci být stále tmavší a tmavší a zjistit, jaké jsou moje limity!”

Její přítel Michael ji ve všech zákrocích podporuje, dokonce si sám opalovací injekce aplikuje. “Nechci být tak tmavý jako Martina, ale doufám, že ona bude pokračovat v opalování, tak ze zvětšováním prsů, rtů i zadečku,” říká Michael a dodává: “Je skvělý pocit mít Martinu po svém boku, jsem přítel ženy s největšími prsy v Evropě! ”

zdroj: stcity.sk

Přejít nahoru