Německá kancléřka Angela Merkelová se před několika dny zúčastnila německé Talk Show Anne Will, kde se snažila německá politička obhájit svoji utečeneckou politiku oponentům, kteří v této show čelí svým protějškům. Německá kancléřka však byla poprvé v historii prvním hostem, kterému nikdo nemohl oponovat a měla tak možnost obhájit v politické diskuzní relaci své zájmy a promluvit k německému národu.

Čtěte více na toto téma: Uprchlíci děsí ženy i ve svém vlastním kulturním prostředí

Během návštěvy Talk Show s názvem „Anne Will“ prohlásila německá kancléřka, že je její povinností postarat se o to, aby Evropa našla společnou cestu a povýšila se tak prakticky z německé na evropskou císařovnu. Někteří účastníci této Talk Show dokonce hovoří o tom, že německá kancléřka již ztratila soudnost. Německý deník Welt.de ve svém vydání tvrdí, že německou kancléřku popadla megalomanie.

Německá kancléřka Merkelová promluvila o utečenecké politice, německá média tvrdí, že ji popadla megalomanie

Během tohoto vyjádření kancléřky došlo k naprostému spálení mostů. Samotná německá politička také vyvrátila domněnky o možné rezignaci, kterou zásadně odmítá. O selhání německé kancléřky hovoří i její odpověď na případný plán B, pokud současná uprchlická politika selže. Německá politička však s žádným plánem B podle jejího vyjádření nepočítá.

(KPa, ceskoaktualne.cz, hlavnespravy.sk, Foto: 360b / Shutterstock.com)

Komentáře

3 KOMENTÁŘE

  1. […] Německá kancléřka Angela Merkelová se negativně vyjádřila k uzavření balkánské trasy, jenž podle kancléřky nepřinese žádné udržitelné řešení a opatření jsou tak zcela zbytečná, informují o prohlášení německé političky světová média. Kancléřka tak před několika dny obvinila představitele zemí v Evropské unii, kteří se shodli na „jednostranném“ uzavření trasy, po které putují žadatelé o azyl do Evropy. […]

Comments are closed.