Spolkový kriminální úřad (BKA) otevřeně přiznává, že podle současných poznatků ISIS / DAESH vytvořila teroristické sítě díky nekontrolovanému přílivu uprchlíků a vyslala teroristy do Evropy a Německa.

To, před čím politici AfD varovali několik měsíců a co se stále snaží popřít vláda Merkelové, bylo nyní oficiálně potvrzeno BKA: Teroristické sítě ISIS / DAESH jsou mezi uprchlíky, kteří zůstávají do značné míry nekontrolovaní, teroristé jsou po celé Evropě a Německu..

Prezident Úřadu na ochranu ústavy Hans-Georg Maassen přiznává, že nyní přicházejí z ISIS / DAESH dobře vybavení pachatelé. Různé skupiny pachatelů jsou ve „spících“ buňkách. Kromě toho i nadále vystupují jako „uprchlíci“. Další teroristi jsou stále na cestě do Německa, tam je již nyní téměř 10.000 saláfistů.

Kromě toho islamisté jsou téměř trvale na sociálních sítích mezi sebou v kontaktu a jak říká Maassen, „přes sociální sítě ze zahraničí jsou pomocí zpráv „dálkově“ ovládáni“.“ Vrah z Ansbachu měl dostat pokyny díky mobilnímu chatu. Pachatelé v Nice a Würzburgu byli zřejmě také v kontaktu.

Přes zjevné nedostatky v evidenci ohromného počtu migrantů, uprchlíků a „uprchlíků“ a následným rizikem křížením specializovaných teroristů z řad ISIS / DAESH Merkelové vláda odmítá uznat tuto zřejmou skutečnost.. Zatčení tří teroristů v Kielu bylo dosaženo proto, že byli zapsána v listopadu 2015 evidováni. Zatčení téměř rok po registraci má být nyní předkládáno jako úspěch!

(KPa, pz.cz, Foto: yakub88 / Shutterstock.com)

Komentáře