Šéfredaktor amerického portálu Infowars Alex Jones vystúpil v programe ruskej televíznej stanice Carhrad a vyhlásil, že podľa jeho mienky teraz v USA prebieha naozajstná občianska vojna. Nielen informačná, ale aj skutočná, s prelievaním krvi.

Alex Jones nevylúčil, že do inaugurácie môžu globalisti uskutočniť atentát na Donalda Trumpa a jeho stúpencov, vrátane samotného Jonesa.

Moderátor relácie Andrej Afanasiev povedal, že Infowars boli vždy vystavené tlaku, vždy boli na nich namierené útoky zo strany „mediálneho blata“.

Je zrejmé, že po porážke Clintonovej sa mediálna blato nezmierilo s realitou, nezmierilo s porážkou. V prvom rade útočia na tých, vďaka ktorým sa toto víťazstvo uskutočnilo, na Infowars a ich kolegov z nezávislých vlasteneckých amerických médií.

Alex Jones potvrdil, že „mainstreamové médiá v USA skutočne prežívajú krízu. Veď všetci vedeli, že toto všetko je klamstvo, pretože všetci vedia, že teraz sa rozpadajú a chudobnejú rodiny, ľudia prichádzajú o „svoje“ auto na úver, vyháňajú ich z príbytkov. A boj proti globalizmu – to je boj proti biede. Treba povedať, že tento boj sa stupňuje a globalisti prehrávajú. Najmä vďaka WikiLeaks vidíme, nakoľko establišment klame ľuďom, pozrite sa, nakoľko inscenované boli všetky vystúpenia proti Hillary Clintonovej,“ pripomenul Jones.

Globalisti ohrozujú životy oponentov

Ďalej Alex Jones upozornil, že situácia sa zostruje, „teraz vidíme hackerské útoky proti InfoWars.com a proti ďalším informačným zdrojom, ďalšie špinavé triky, pokusy doslova preniknúť do našich radov. No títo ľudia – globalisti – sú teraz takí vyľakaní, nevedia, čo bude ďalej a ešte viac a ešte častejšie sa utiekajú k luhaniu, ku klamstvu. Každé veľké noviny – New York Times, Times, Washington Post – ony všetky dovoľujú svojim blogerom, svojim autorom, aby vyzývali na zabitie Donalda Trumpa! Počul som, že sa začali niektoré trestné stíhania proti tým, ktorí doslova vyzývajú zabiť Trumpa, ale to sú zriedkavé prípady.“

  Lži ohledně více pracovních míst v USA

Hrozba atentátu na Trumpa do inaugurácie

Alex Jones zdôraznil, že „v Amerike teraz prebieha občianska vojna. A ak oni zvíťazia, zabijú ma, zabijú Donalda Trumpa a ďalších ľudí. Oni už dávajú dole rukavice a teraz sa už krajina ocitla v boji. Je to, ako keď u vás bola októbrová revolúcia a za ňou nasledovala občianska vojna. U nás sa rozpútala plnokrvná vojna – informačná vojna, no je i skutočné krviprelievanie. Mám nádej, že ľudia sa zobudia, vytriezvejú a uvidia, čo sa naozaj deje. Teraz, po porážke Hillary Clintonovej, sa doslova otvorilo peklo.“

Ďalej Jones upozornil, že do inaugurácie Trumpa „sa môže udiať čokoľvek. Môže byť zinscenovaná vražda Donalda Trumpa, aby k inaugurácii nedošlo. Mám oňho obavy. No kto vie, čo sa udeje…“

Dugin: Sme v rovnakej situácii: I Rusi, i Američania, i Európania

Ruský politológ Alexandr Dugin odvetil Jonesovi, že dnes sme v rovnakej situácii. V Amerike skutočne prebieha občianska vojna a „tá istá občianska vojna prebieha v Európe. A v tej občianskej vojne, ktorá sa tajne viedla v našom Rusku pred 16 rokmi, v princípe zvíťazili sily dobra. Preto my veľmi dobre rozumieme, že sme dnes v rovnakej situácii: I Rusi, i Američania, i Európania. Globalisti nezastupujú Ameriku.

Oni sú nepriatelia amerického národa. A keď vy v svojich programoch vyzývate „Vy ste odpor“ obracajúc sa k vašim stúpencom, znie to ako výzva k ľuďom celého sveta zvrhnúť nadvládu globalistických elít a ustanoviť v každej z našich krajín svoj poriadok – americký poriadok v Amerike, ruský poriadok v Rusku, turecký poriadok v Turecku. To je boj, ktorý nás zjednocuje. Do istej chvíle sa nám globálne a transnárodné korporácie, globalistické elity zdali byť hlasom Ameriky.

Vďaka víťazstvu Trumpa my dnes vieme o zásadnom rozdieli. Vieme, že jestvuje americký národ – to ste vy, ktorí odporujete globálnej diktatúre. A vieme, že existuje tá politická elita, ktorá proti nám organizuje „farebné revolúcie – Soros, Clintonová, Obamova administrácia. Oni organizujú aj „farebnú revolúciu“ proti Trumpovi, pretože si neprajú uznať víťazstvo amerického národa za demokratické. V tejto súvislosti je potrebné myslieť na to, čo my všetci spolu – Američania, Rusi, Európania, čo máme postaviť proti tejto elite. My všetci musíme brániť svoj systém hodnôt a národ s národom začať hlboký dialóg. My odmietame globalizmus,“ povedal Alexandr Dugin.

  Vladimir Putin napadl Ukrajinu kvůli kognitivním poruchám souvisejícím s rakovinou, říká odborník

(KPa, skn.cz, Foto: Shutterstock)

Komentáře