Šok přichází z Německa: Merkelová trpí duševní poruchou

Uprchlíci, nezvládnutá krize, pokles preferencí. To vše se podepsalo na kancléřce Angele Merkelové. A teď, když je krize největší, přišla opravdu šokující informace přímo z Německa. Podle odborníka z oboru psychiatrie Hanse Joachima Maaz, trpí kancléřka duševní poruchou a narcizmem.

Merkelová odmítá uznat, že by v tématu migrantských krize udělala nějakou chybu. I proto je tvrdě kritizována za politiku “otevřených dveří,” která vyústila do více než jednoho milionu uprchlíků, kteří v loňském roce vstoupily do Německa.

Hans-Joachim Maaz je uznávaný německý psychiatr a doslova řekl, že chování Merkelové není úplně v pořádku. “Angela Merkelová jeví známky duševní poruchy a narcismu,” promluvil o svých pocitech při pohledu na její poslední vystoupení na veřejnosti.

Podle něj ztratila jakýkoliv kontakt s realitou a popsal ji jako typicky úspěšnou osobu, která často zachází do krajností, aby dostala uznání od ostatních. A to vše kvůli nízkému sebevědomí.

Lidé jako je Merkelová jsou podle Maaz živí pouze z úspěchu a chvály a naopak špatně přijímají kritiku. Doktor Maaz dále řekl, že pokud se bude Merkelová nadále chovat podle zažitých vzorců chování, hrozí její psychický nebo psychosomatický kolaps.

(KPa, skn.cz, Dailymail.co.uk, Foto: Shutterstock)

Přejít nahoru