NATO tlačí nevědoucí Evropu do války s Ruskem!

Evropa by se měla připravit na válku proti Rusku – „tak to chce NATO”, napsal Contra Magazin.

Při vytvoření „jasného obrazu nepřítele“ prostřednictvím neustálého, negativního a zkresleného zpravodajství ze strany západních médií, aby v případě vojenského tažení proti Moskvě, Evropané nekladli žádný odpor, ale naopak ho aktivně podporovali,zdůraznil autor materiálu Marco Maier.

Evropa je vlastně na pokraji nové velké války, „přičemž si toho obyčejní Evropané absolutně nevšimli,” uvedl Contra Magazin. „Evropa se musí připravit na válku proti Rusku – chce to tak NATO,” vysvětluje Maier.

Od zemí, které jsou členy Severoatlantické aliance, se požaduje nejen zvýšení výdajů na obranu na dvě procenta HDP, ale také „učinit svoji civilní infrastrukturu vhodnou pro použití za války”, pokračoval Maier.

Jak poznamenal autor článku, generální tajemník NATO Jens Stoltenberg učinil následující prohlášení: „Musíme také zajistit, aby silnice a mosty byly dostatečně pevné, aby vydržely naše největší vozidla, a že železniční síť bude rychle převážet tanky a těžké zbraně“. „NATO má řadu vojenských požadavků na civilní infrastrukturu a musíme ji posílit s ohledem na vojenské potřeby,” zdůraznil Stoltenberg.

Podle Marca Maiera západní média „již beztak téměř každý den tlučou do válečných bubnů”, jakmile přijde řeč na Rusko. To není nic jiného, než psychologická válka. To aby se vytvořil „jasný obraz nepřítele“ za pomocí „kontinuálního, negativního a zkresleného“ pokrytí událostí, aby v případě vojenského tažení „se vlastní lidé nebránili, ale naopak ho aktivně podporovali,“ upozoril autor článku.

Kvůli nedostatku investic do vojenské infrastruktury „k válce v příštích pěti letech možná nedojde”. „Jakmile se však do vojenského vybavení a civilní infrastruktury, která je vhodná pro vojenské použití, investuje dostatečné množství peněz, může následovat úder po úderu,” varuje Marco Maier.

„Mimochodem, na podzim roku 1939 byla německá armáda připravena pouze na šestiměsíční válku. Ve svém důsledku však trvala pět a půl roku kvůli rychlému převodu ekonomiky na vojenské koleje. Co když podobné myšlenky navštěvují vojenské strategy NATO?” položil si otázku novinář Contra Magazinu.

(JRu, prvnizpravy.cz)

Přejít nahoru