To, čo vyslovil v utorok nemecký publicista a promerkelovský žurnalista Jakob Augstein (a čo by najradšej určite povedala aj kancelárka), je zrada nielen Nemecka, ale aj celej kresťanskej Európy. Lebo on a jemu podobní musia potom analogicky tvrdiť, že v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku a ďalších EÚ štátoch, kde prevažná časť obyvateľov odmieta moslimskú kultúru vo svojich krajinách, sú problémom Rakúšania, Maďari, Poliaci, …atď, a nie moslimovia.

Augstein – vydavateľ týždenníka Freitag – tvrdí, že v Nemecku predsa nie sú problémy s moslimami, ale s Nemcami, ktorí sú zneistení, majú strach a politicky sa vo svojich reakciách voči moslimom celkom „zbláznili“.

Ak niečo také vypustí z úst známy žurnalista, a to tvrdí verejne v televízii, tak buď si ho „kúpil“ Erdogan (lebo táto výpoveď nesie v sebe jeho „rukopis“), alebo sa zbláznil on sám. V žiadnom prípade nie nemeckí občania, o ktorých jedným dychom tvrdí aj to, že sú zneistení a majú strach.

To je fakt – Nemci – predovšetkým nemecké ženy – majú strach a sú zneistené, ale rozhodne nie preto, že sa zbláznili, ale preto, že Mutti Merkel nekontrolovane pustila do Európy milióny moslimov a medzi nimi mnoho zločincov a potencionálnych zločincov, násilníkov a znásilňovateľov európskych žien.

Veľký počet mladých moslimských utečencov prišiel do Európy aj s cieľom „poľovať“ na Európanky (spomeniem tu len udalosti z Kolína a Malmö). V ich hlavách je to uložené tak, že sú ľahkou a v nejednom prípade dokonca vďačnou korisťou.

Výpoveď Augsteina je natoľko cynická a kresťanov Európy diskriminujúca, že tento muž patrí buď do väzenia alebo do blázninca.

Jediný „argument“ Augsteina, ktorým umocňuje svoju patologickú antinemeckú a antikresťanskú výpoveď znie:

„Pre mňa je celá diskusia o islame v Nemecku totálne zbytočná. Koho ruší päť percent moslimov v Nemecku, tak ten má problém, mňa nerušia.“
Už len tých päť percent je klamstvo, lebo moslimov je oficiálne takmer 6 percent a neoficiálne viac ako 7 percent. Podľa americkej Pew-Studie bude za tridsať rokov v Nemecku žiť okolo 20 percent moslimov.

Vzhľadom na mimoriadne patriarchálnu a extrémne religióznu rozpínavosť moslimov a vzhľadom na ich neochvejné presvedčenie, že islam stojí vysoko nad ostatnými náboženstvami, ktoré sú len náboženstvami nevercov, je už teraz jasné, že Nemecko budú potom ovládať a v ňom dominovať moslimovia.

(JRu, hlavnespravy.sk)

RSS Protext – kultura

  • Grawemeyerovu hudební cenu získal netradiční chorál
    Louisville (Kentucky) 4. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Srbsko-americká skladatelka Aleksandra Vrebalovová získala Grawemeyerovu cenu za hudební kompozici na Louisvillské univerzitě za rok 2024 za netradiční sborovou skladbu „Missa Supratext" pro smyčcové kvarteto a dívčí sbor.22minutové dílo poprvé předvedla v roce 2018 v San Franciscu skupina Kronos Quartet, dlouhodobě známá podporou hudebních inovací, a San Francisco […]
  • Špindlerovská Andělská křídla ukazují cestu k budoucnosti bez kouře
    Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Tradiční rozsvěcení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně bylo letos spojeno se slavnostním představením Andělských křídel. Tento nový foto point, umělecké dílo představující andělská křídla, je zároveň symbolem inciativy "Město bez kouře", k níž se Špindlerův Mlýn v letošním roce připojil. Jejím cílem je inspirovat obyvatele a návštěvníky […]
  • Podpora pozitivního chování u osob s PAS a intelektovým postižením: Vidět klienta jako individualitu
    Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Část lidí s intelektovým postižením nedokáže verbálně komunikovat. Když se jim něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasí, nemají jinou možnost než vyjádřit se skrze náročné chování. Kniha o metodě podpory pozitivního chování přichází s jasnou změnou: vyjděme z potřeb klientů a přenastavme režim individuálně.Kniha Podpora pozitivního chování u osob […]