V Nemecku nie sú problémom moslimovia, problémom sú tam len Nemci

To, čo vyslovil v utorok nemecký publicista a promerkelovský žurnalista Jakob Augstein (a čo by najradšej určite povedala aj kancelárka), je zrada nielen Nemecka, ale aj celej kresťanskej Európy. Lebo on a jemu podobní musia potom analogicky tvrdiť, že v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku a ďalších EÚ štátoch, kde prevažná časť obyvateľov odmieta moslimskú kultúru vo svojich krajinách, sú problémom Rakúšania, Maďari, Poliaci, …atď, a nie moslimovia.

Augstein – vydavateľ týždenníka Freitag – tvrdí, že v Nemecku predsa nie sú problémy s moslimami, ale s Nemcami, ktorí sú zneistení, majú strach a politicky sa vo svojich reakciách voči moslimom celkom „zbláznili“.

Ak niečo také vypustí z úst známy žurnalista, a to tvrdí verejne v televízii, tak buď si ho „kúpil“ Erdogan (lebo táto výpoveď nesie v sebe jeho „rukopis“), alebo sa zbláznil on sám. V žiadnom prípade nie nemeckí občania, o ktorých jedným dychom tvrdí aj to, že sú zneistení a majú strach.

To je fakt – Nemci – predovšetkým nemecké ženy – majú strach a sú zneistené, ale rozhodne nie preto, že sa zbláznili, ale preto, že Mutti Merkel nekontrolovane pustila do Európy milióny moslimov a medzi nimi mnoho zločincov a potencionálnych zločincov, násilníkov a znásilňovateľov európskych žien.

Veľký počet mladých moslimských utečencov prišiel do Európy aj s cieľom „poľovať“ na Európanky (spomeniem tu len udalosti z Kolína a Malmö). V ich hlavách je to uložené tak, že sú ľahkou a v nejednom prípade dokonca vďačnou korisťou.

Výpoveď Augsteina je natoľko cynická a kresťanov Európy diskriminujúca, že tento muž patrí buď do väzenia alebo do blázninca.

Jediný „argument“ Augsteina, ktorým umocňuje svoju patologickú antinemeckú a antikresťanskú výpoveď znie:

„Pre mňa je celá diskusia o islame v Nemecku totálne zbytočná. Koho ruší päť percent moslimov v Nemecku, tak ten má problém, mňa nerušia.“
Už len tých päť percent je klamstvo, lebo moslimov je oficiálne takmer 6 percent a neoficiálne viac ako 7 percent. Podľa americkej Pew-Studie bude za tridsať rokov v Nemecku žiť okolo 20 percent moslimov.

Vzhľadom na mimoriadne patriarchálnu a extrémne religióznu rozpínavosť moslimov a vzhľadom na ich neochvejné presvedčenie, že islam stojí vysoko nad ostatnými náboženstvami, ktoré sú len náboženstvami nevercov, je už teraz jasné, že Nemecko budú potom ovládať a v ňom dominovať moslimovia.

(JRu, hlavnespravy.sk)

Přejít nahoru