Pane Fialo a Okamuro, období sladkých řečí skončilo. Naplňujme „odvaha říkat pravdu“.
Před chvíli jsem hovořil s paní tajemnicí. Abych se jí vůbec dovolal, tak jsem musel použít lest, protože si už včera zablokovala telefon tak, abych se jí nedovolal. Upozornil jsem ji, že mne od rána obtěžují novináři a že chci, aby byl ten břeclavský průser vyřešen ihned a uvnitř hnutí. Odmítla to se mnou projednat. Začala mi vykládat něco o kompetentním vedení Jihomoravského kraje.
Avšak!!! Všichni tři poslanci udělali včera to stejné, co paní Dupová, když jsem byl v nemocnici a potřeboval jsem jejich kolegiální oporu, tak si zablokovali telefony, abych se jim nedovolal.
Navíc všichni moc dobře víme, že Hrnčíř je kariéristický hochštapler s nedobře obarvenými vlasy a Španěl je jen jeho podřízený (do slova a do písmene). Lucie je z nich hotová strachy. Dokonce ani nepřijela na Regionální konferenci.
Když jsme Vás v minulosti mnohokrát žádali o pomoc, tak jste na nás „neměli čas“.
V jihomoravském kraji žádné kompetentní vedení není.
Pane Okamuro, u nás platí stará moudrost. Ryba smrdí od hlavy. A ta hlava jste Vy. Buď s tím něco uděláte, nebo zasmrádnou i poslední zbytečky hnutí, které Vám zbyly.
??? Nebo Vám snad vaši patolízalové, předsedové z krajů, neprozradili, že z hnutí utíkají (nebo jsou vyhazováni) stovky lidí?
Pane Okamuro, pane Fialo, rozmyslete si co chcete. Mám o prasárnách, které dělali včera na konferenci Hrnčíř se Španělem, vyprávět Vám? Anebo někomu jinému?
Pane Okamuro a Fialo, moje nabídka vše vyřešit smírem vyprší v 15:30 hod, dnes.
Kamil Papežík
P.s.: Považujte tento elektronický dopis za otevřené psaní. Pokud se do 15:30 hodin neozvete, seznámím s jeho obsahem všechny členy, čekatele, registrované příznivce a posléze celou veřejnost. Nazdar.

  Čeká nás dlouhověká společnost. Kdo se (po)stará o naše seniory?

(eportal.cz, foto: Shutterstock)

Komentáře