Australan vyvraždil rodinu, zemřelo pět lidí včetně malých dětí

Australská policie v pondělí obvinila čtyřiadvacetiletého muže, který v Perthu zavraždil tři děti, jejich matku a babičku.

0
138

Informovala o tom stanice ABC, podle které policie zatím nezveřejnila, jaký byl mezi obviněným a jeho oběťmi vztah.Těla dvouletých dvojčat, jejich tříleté sestry, matky a babičky objevila australská policie v neděli v domě na severovýchodním předměstí Perthu.

Podle sousedů žila zavražděná matka v domě, v němž došlo k tragické události, se třemi dětmi a partnerem. Starší žena k nim často chodila na návštěvu. Zda je obviněný čtyřiadvacetiletý muž právě druhem zavražděné, zatím není jasné.

Násilné trestné činy jsou podle agentury Reuters v Austrálii relativně vzácné. Ve státě Západní Austrálie, jehož je Perth hlavním městem, se ale v poslední době jedná už o druhý podobný čin.

V květnu nalezla policie v domě v obci Osmington sedm zastřelených včetně čtyř dětí. Případ z Osmingtonu byl podle ABC nejhorším násilným činem v zemi od masakru v Port Arthuru v Tasmánii v roce 1996, při kterém zahynulo 35 lidí.

(SCa, www.ceskoaktualne.cz, foto: Pixabay)

Komentáře