Gambie Pa Demba Nyassi, 20, vzal 18letého Erika a jeho přítelkyni jako rukojmí ve Farstě ve Švédsku a podrobil mladého muže fyzickému mučení pomocí mačety a dalších různých zbraní a zároveň nutil svou přítelkyni, aby sledovala celou tu hrůzu, informuje Frii Tider portál.

Nyassi byl odsouzen na pět let a pět měsíců vězení, zatímco afghánský muž s vazbami na útok byl zbaven veškerých obvinění kvůli nedostatku důkazů proti němu.

Zatímco tradiční švédská média údajně nedokázala pokrýt šokující zločin, Erik sdílel svůj příběh se Samhällsnyttem v televizním rozhovoru.

Erikova přítelkyně říká, že ji nedávno znásilnil afghánský přítel Nyassi, který byl také obeznámen s párem.

Když Erik a jeho přítelkyně navštívili Nyassiho a diskutovali o této záležitosti, Gambie údajně vyjádřil svůj záměr potvrdit dívčino tvrzení na policii – dokud nezjistil, že je polo židovská.

Nyassi údajně začal křičet proti Židům a vytáhl mačetu, bodl Erika do boku a propíchl mu plíce.

Erik byl přinucen do koupelny a svlékl si oblečení, zatímco Nyassi ho dál krájel čepelí, také ho mlátil vakuovou tyčinkou a do těla pálil cigarety.

Nyassi oholil vlasy z Erikove hlavy „aby ukázal, co Hitler udělal Židům“, a nalil ostré čisticí tekutiny do zranění oběti.

Po celou dobu utrpení byla Erikova přítelkyně nucena se dívat, zatímco Nyassi hrozil, že uřízne její „židovský nos“, pokud se bude domáhat obvinění ze znásilnění.

Nyassi údajně uskutečnil četné telefonní hovory s afghánským přítelem, který údajně nabízel návrhy, jak Erika dále zranit.

(Infowars, foto: Pixabay)

RSS Protext – kultura

  • Grawemeyerovu hudební cenu získal netradiční chorál
    Louisville (Kentucky) 4. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Srbsko-americká skladatelka Aleksandra Vrebalovová získala Grawemeyerovu cenu za hudební kompozici na Louisvillské univerzitě za rok 2024 za netradiční sborovou skladbu „Missa Supratext" pro smyčcové kvarteto a dívčí sbor.22minutové dílo poprvé předvedla v roce 2018 v San Franciscu skupina Kronos Quartet, dlouhodobě známá podporou hudebních inovací, a San Francisco […]
  • Špindlerovská Andělská křídla ukazují cestu k budoucnosti bez kouře
    Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Tradiční rozsvěcení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně bylo letos spojeno se slavnostním představením Andělských křídel. Tento nový foto point, umělecké dílo představující andělská křídla, je zároveň symbolem inciativy "Město bez kouře", k níž se Špindlerův Mlýn v letošním roce připojil. Jejím cílem je inspirovat obyvatele a návštěvníky […]
  • Podpora pozitivního chování u osob s PAS a intelektovým postižením: Vidět klienta jako individualitu
    Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Část lidí s intelektovým postižením nedokáže verbálně komunikovat. Když se jim něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasí, nemají jinou možnost než vyjádřit se skrze náročné chování. Kniha o metodě podpory pozitivního chování přichází s jasnou změnou: vyjděme z potřeb klientů a přenastavme režim individuálně.Kniha Podpora pozitivního chování u osob […]