Ašrak Tálová, jazídská dívka, kterou unesl Islámský stát v roce 2014, potkala v Německu (kam utekla) na ulici džihádistu, který ji získal jako otrokyni a denně ji znásilňoval! Dívka před ním musela uprchnout zpět do Iráku! Merkelová a spol. v Evropě chrání džihádistické zločince, a vlastence, kteří se chtějí bránit proti zvěrstvům imigrantů a islámu, chtějí perzekvovat jako rasisty!

O případu informoval iDnes.cz. Žena se z obavy o svůj život vrátila do Iráku. Sahab ji pronásledoval, irácká policie ho po jedenácti měsících zadržela a uvěznila. „Znásilňoval mě každý den, někdy dvakrát až třikrát denně,“ uvedla žena. Tálové se nakonec podařilo uprchnout poté, co spolu s ostatními zajatými dívkami připravila pro bojovníky IS jídlo, do kterého nasypaly prášky na spaní.

Během soudního procesu Sahan neprojevil žádné známky lítosti. Dívku dostal jako dárek za svůj boj proti jezídům. Tvrdí, že nedokáže říct, zda jeho „dárek“ byl nešťastný či šťastný. „Neviděl jsem ji plakat, nebo se smát,“ řekl. Sám sebe popisuje jako „učitele Koránu,“ který provádí „duchovní práci, jako je vyhánění démonů z lidí“.

Sabah byl odsouzen k smrti. Sluníčkáři se často snaží zachraňovat bojovníky Islámského státu s evropským občanstvím. Já zastávám názor, že by se s džihádisty měla vypořádat Sýrie a Irák a tvrdě je potrestat podle jejich práva – klidně i smrtí. V Evropě by akorát tak dostali fešácké kriminály a za chvíli by je pustili. Někde v Evropě se dokonce tito džihádisté pohybují na svobodě!

Je známo, že některé evropské vlády samy přijímají zpět do evropských zemí bojovníky Islámského státu, kteří se zde v Evropě volně pohybují, a sluníčkářské vlády a úřady nemají mnohdy ani informace, kde se tito islámští vrazi a džihádisté potulují!

Džihádističtí vrazi místo toho, aby byli popraveni nebo hnili v kriminále, v pohodě využívají výhod evropského sociálního systému…

  Hejtman Vondrák zbaběle vycouvává

Švédská televize dělala anketu s úředníky v pěti švédských městech – Göteborgu, Stockholmu, Örebro, Malmö a Boråsu – které jsou domovem většiny ze 150 navrátilců z Islámského státu a zjistila, že tito úředníci vědí o místě pobytu maximálně 16 dospělých a 10 dětí…!!!

Podle výroční zprávy Europolu se 45 procent britských džihádistů, kteří cestovali do Iráku a Sýrie během vzniku Islámského státu v Iráku a Sýrii (ISIS), nyní bezpečně vrátilo zpět do Spojeného království. Bill Gartner v článku The Telegraph uvedl, že pouze 40 ze 400 vrácených džihádistů bylo stíháno za teroristické aktivity na Blízkém východě. Britská vláda se bohužel nesnaží stíhat velké množství vraždících džihádistických bojovníků , ale chce je prý „reintegrovat“ do britské společnosti. Vymlouvají se, že kdyby prý britská vláda stíhala všechny vracející se džihádisty, riskovala by „ztrátu generace“.

Podle odhadů ICSR se do západní Evropy vrátilo kolem 1 765 bojovníků IS a do východní Evropy 784.

Do Rakouska se například z 250 bojovníků IS vrátilo 93. Do Belgie se z 500 bojovníků IS vrátilo 123. Do Británie se z 850 bojovníků IS vrátilo 425. Do Dánska se ze 145 bojovníků IS vrátilo 72. Do Francie se z 1 900 bojovníků IS vrátilo 400. Do Itálie se ze 129 bojovníků IS vrátilo 11. Do Nizozemska se z 300 bojovníků IS vrátilo 60. Do Španělska se z 210 bojovníků IS vrátilo 30.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Též jsme navrhli zákony zakazující islámské zahalování a šíření nenávistné islámské ideologie. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše domovy, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

  Baba Vanga předpověděla pro rok 2020 tyto děsivé věštby + VIDEO

Autor: Radim Fiala

Komentáře