Aktivně jsme se zapojili do boje s nemocí Covid-19 a rádi bychom pomohli také Vám či Vašim partnerům, kteří se jako my podílejí na pomoci s pandemií.

 

Nabízíme odbornou pomoc v oblasti průmyslové automatizace a legislativy bezpečnosti strojních zařízení.

 

Stavíte nebo rozšiřujete strategickou, či aktuálně potřebnou technologii na výrobu jakýchkoli pomůcek nebo předmětů, které pomáhají v boji s coronavirem?

V České republice disponujeme velkým skladem produktů, které můžeme distribuovat ihned.
Vzhledem k současné nelehké situaci jsme připraveni určité množství (na skutečně strategické projekty) poskytnout zdarma.
V rámci pomoci s aplikací legislativních a normativních požadavků jsme stále schopni velkou část našich služeb i expertiz provádět pomocí videokonferencí, telefonátů, či jiného způsobu komunikace „vzdáleně“.

Naše pomoc v oblasti služeb je také možná formou diskuse/workshopu s kolegy z našeho technického oddělení. Předmětem workshopu bude například debata na témata z oblasti bezpečnosti strojů a zařízení, například:

–          Přidávám roboty do technologie na výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……, potřebuji poradit s legislativou
a certifikací takovéto změny.

–          Mám výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……,

–          ale je primárně manuální. Potřebuji se poradit, jestli lze některé části automatizovat, pokud ano, jakým způsobem?

–          V rámci výroby zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……
mám jakékoli potřeby, dotazy z oblasti automatizace či bezpečnosti strojů a potřebuji
je konzultovat.

–           Díky automatizaci výroby potřebuji zaručit bezpečnost zaměstnanců – můžete mi pomoci se specifikací potřebných komponent, či mi nějaké komponenty dodat?

Mohou být i další podobná témata, která s námi můžete diskutovat. Záležitosti popsané výše slouží spíše pro inspiraci.

 

Pokud se cokoli z Vašich potřeb týká automatizace a bezpečnosti strojů, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a pomoci!

 

Celý náš tým je připraven pomoci při boji proti Covid-19.
Společně to zvládneme!

  41 lidí včetně lékařů, zdravotních sester a zprostředkovatelů bylo zapleteno do obchodování s lidskými orgány

 

Za PILZ Czech s.r.o.   Michal Nevěřil – jednatel
Kontakt: m.neveril@pilz.cz

Komentáře