Aktivně jsme se zapojili do boje s nemocí Covid-19 a rádi bychom pomohli také Vám či Vašim partnerům, kteří se jako my podílejí na pomoci s pandemií.

 

Nabízíme odbornou pomoc v oblasti průmyslové automatizace a legislativy bezpečnosti strojních zařízení.

 

Stavíte nebo rozšiřujete strategickou, či aktuálně potřebnou technologii na výrobu jakýchkoli pomůcek nebo předmětů, které pomáhají v boji s coronavirem?

V České republice disponujeme velkým skladem produktů, které můžeme distribuovat ihned.
Vzhledem k současné nelehké situaci jsme připraveni určité množství (na skutečně strategické projekty) poskytnout zdarma.
V rámci pomoci s aplikací legislativních a normativních požadavků jsme stále schopni velkou část našich služeb i expertiz provádět pomocí videokonferencí, telefonátů, či jiného způsobu komunikace „vzdáleně“.

Naše pomoc v oblasti služeb je také možná formou diskuse/workshopu s kolegy z našeho technického oddělení. Předmětem workshopu bude například debata na témata z oblasti bezpečnosti strojů a zařízení, například:

–          Přidávám roboty do technologie na výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……, potřebuji poradit s legislativou
a certifikací takovéto změny.

–          Mám výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……,

–          ale je primárně manuální. Potřebuji se poradit, jestli lze některé části automatizovat, pokud ano, jakým způsobem?

–          V rámci výroby zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……
mám jakékoli potřeby, dotazy z oblasti automatizace či bezpečnosti strojů a potřebuji
je konzultovat.

–           Díky automatizaci výroby potřebuji zaručit bezpečnost zaměstnanců – můžete mi pomoci se specifikací potřebných komponent, či mi nějaké komponenty dodat?

Mohou být i další podobná témata, která s námi můžete diskutovat. Záležitosti popsané výše slouží spíše pro inspiraci.

 

Pokud se cokoli z Vašich potřeb týká automatizace a bezpečnosti strojů, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a pomoci!

 

Celý náš tým je připraven pomoci při boji proti Covid-19.
Společně to zvládneme!

 

Za PILZ Czech s.r.o.   Michal Nevěřil – jednatel
Kontakt: m.neveril@pilz.cz

RSS Protext – kultura

  • Grawemeyerovu hudební cenu získal netradiční chorál
    Louisville (Kentucky) 4. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Srbsko-americká skladatelka Aleksandra Vrebalovová získala Grawemeyerovu cenu za hudební kompozici na Louisvillské univerzitě za rok 2024 za netradiční sborovou skladbu „Missa Supratext" pro smyčcové kvarteto a dívčí sbor.22minutové dílo poprvé předvedla v roce 2018 v San Franciscu skupina Kronos Quartet, dlouhodobě známá podporou hudebních inovací, a San Francisco […]
  • Špindlerovská Andělská křídla ukazují cestu k budoucnosti bez kouře
    Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Tradiční rozsvěcení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně bylo letos spojeno se slavnostním představením Andělských křídel. Tento nový foto point, umělecké dílo představující andělská křídla, je zároveň symbolem inciativy "Město bez kouře", k níž se Špindlerův Mlýn v letošním roce připojil. Jejím cílem je inspirovat obyvatele a návštěvníky […]
  • Podpora pozitivního chování u osob s PAS a intelektovým postižením: Vidět klienta jako individualitu
    Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Část lidí s intelektovým postižením nedokáže verbálně komunikovat. Když se jim něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasí, nemají jinou možnost než vyjádřit se skrze náročné chování. Kniha o metodě podpory pozitivního chování přichází s jasnou změnou: vyjděme z potřeb klientů a přenastavme režim individuálně.Kniha Podpora pozitivního chování u osob […]