Soros prohlásil, že jeho nadace „investuje“ do odstranění „systémového rasismu“. Má se tak dít „od ukončení drogové války až po zajišťování hlasovacích práv“.

Nyní se za pomoci financí chystá přesvědčovat černé voliče, aby se politické rozložení ve Spojených státech ubíralo dle jeho představ. „Nyní bude nová investice ve výši 220 milionů dolarů budovat sílu v černých komunitách a nové protirasistické politiky,“ informoval.

O 220 milionech dolarů, které Soros chystá dát na podporu černých politiků, tvrdí, že to je podpora „historického hnutí národa směrem k rasové spravedlnosti“.

Peníze mají putovat do rozvíjejících se organizací a vůdců, kteří budují moc v černých komunitách po celé zemi. „Dnešní hybnou sílu“ budou tyto černošské organizace a vůdci přenášet k „lepším zítřkům“.

„Uvědomujeme si, že boj o demontáž systémového rasismu je pokračující; existuje od úsvitu republiky do současnosti a je zakotvena v každé úrovni vlády a v našich trestních a soudních systémech. Přepětí lidí, kteří se vydali do ulic, aby požadovali, aby tento národ dělal lépe – lidi všech věkových skupin, ze všech prostředí a v každém rohu této země – dává nám všem naději,“ zaznívá dále.

Matějka „lepší zítřky“ od černošské „hybné síly“ nečeká – naopak vyhlíží, že by se ona „investice“ mohla Sorosovi vrátit.

„Jediný důvod, proč tento člověk rozesírá státy a společenství lidí v západním světě, by mohly být prachy. Ne ty, co rozdává (v podstatě investuje) do rozesírání, nýbrž ty, které mu z toho někde plynou. Otázkou je, kde. Jako když potopil libru. Je to žijící zlo,“ napsal politik o miliardáři.

zdroj: parlamentnilisty.cz

Komentáře