Nad těmito jeho „ideologickými“ vyjádřeními se netřeba divit.
Proč?

Podle jeho vyjádření by nejenže přestěhoval celou Afriku do Evropy, protože v Evropě je blahobyt a v Africe je chudoba, ale i proto, že v Africe je mnoho mladých lidí a Evropa stárne. Tvrdí to i liberální lídři EU, kteří smýšlejí palarélne s papežem.

Když vezmu v úvahu jeho tvrzení, tak jednoznačně můžeme dospět k závěru, že nejraději by rozdal všechno co si dosud evropané vybudovali pomocí jejich práce od nevidím do nevidím a podělili se ne s chudými Evropany, ale s chudými Afričany, kteří sem migrují.

Máš dva domy? Jeden dej africké rodině, jehož ti sem mimovládky přivezou.

Řeč o tom, aby Evropská unie pomáhala mladým evropským rodinám, aby se rodilo čím více dětí jsme od něj ještě neslyšeli a ani slyšet nebudeme.
Proč?

Protože pro něj rodina už není jen svazek muže a ženy, ale i svazek dvou stejných pohlaví, které vznikají iz příliš liberální rozmanitosti a volnosti v zemích, které on sám kritizuje pro jejich bohatství.

Jednoduše řečeno, vodu káže víno pije.

Myslím, že papež František není pro konzervativní smýšlejících lidí žádnou figurou, která by zaručovala a mohla propagovat křesťanské hodnoty, které jsou založeny na tradičních hodnotách, protože smýšlet konzervativní neznamená být zaostalcom, ale znamená to sociální distanc od perfidnosti zpolitizovaná křesťanského nebo jakéhokoliv fanatického liberalismu.

https://www.facebook.com/hricalubos1/videos/204907694584379

Autor: Lubos Hrica

RSS Protext – kultura

  • Průvodce Nejlepší restaurace pro rok 2024 míří na pulty knihkupců
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Nakladatelství TopLife Czech předá 6. prosince v Obecním domě nejlepším restauracím Česka prestižní ocenění v podobě Zlatých lvů a pokřtí další tištěnou ročenku Nejlepší restaurace, Guide 2024. Jde již o desátý ročník projektu Nejlepší restaurace – hodnocení kvality služeb restaurací celého Česka.Žádaná tištěná ročenka Nejlepší restaurace, Guide 2024 míří […]
  • Rusko se nezúčastní Expa v Ósace
    Paříž 29. listopadu 2023 (PROTEXT) – Ruský představitel na plenárním zasedání předsednictva Úřadu pro mezinárodní výstavnictví (BIE) v Paříži sdělil, že se Moskva rozhodla zdržet účasti na Všeobecné světové výstavě v Japonsku v roce 2025. Za důvod označil nedostatečně účinnou komunikaci s hostitelem. Bližší podrobnosti úředník neuvedl, píše agentura Kjódó.Tato zpráva přišla týden poté, co […]
  • Výstavu Expo budou propagovat i rychlovlaky Šinkansen
    Ósaka (Japonsko) 28. listopadu 2023 (PROTEXT) -  Drážní společnost JR West koncem listopadu oznámila, že ve snaze o propagaci Všeobecné světové výstavy Expo 2025 v Ósace začne od dubna příštího roku, tedy rok před zahájením akce, provozovat rychlovlaky s designem obsahujícím logo výstavy.V ten samý měsíc plánuje otevřít na různých místech obchody se zbožím z […]