A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu…

Americké centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ve spolupráci s Americkým červeným křížem zveřejnily výsledky výzkumu [1] a šetření ohledně krevních vzorků pacientů nasbíraných z nemocnic. Výzkumníci nasbírali 7400 krevních vzorků z celkem 9 amerických států, přičemž se jedná o vzorky dárců krve a nikoliv pacientů.

Jedná se o krevní vzorky nasbírané z krevních konzerv darovaných mezi 13. prosincem 2019 a 17. lednem 2020. Výzkumníci se zaměřili na antigeny v krvi, které vznikají v těle poté, co je organismus vystavený působení koronaviru. A výsledek jejich výzkumu je šokující, drtivý, ale pro nás vlastně nijak překvapivý. V celkem 106 vzorcích byly totiž nalezeny koronavirové antigeny, což nyní potvrzuje pravdivost našich článků a informací z března tohoto roku [2].

Když američtí krevní dárci přicházeli v polovině prosince 2019 darovat krev do amerických nemocnic, ve 106 případech již měli v sobě nejen rozvinutý koronavirus, ale byli již dávno po prodělání nemoci, protože jedině tak se u nich mohly vyvinout antigeny, které v člověku prezentují skutečnost, že prodělal nemoc. A protože antigeny v těle člověka zůstávají přibližně 10 až 15 měsíců v případě koronavirových antigenů po prodělání nemoci, je to jasný důkaz toho, že COVID-19 se nacházel na území minimálně 9 amerických států již několik měsíců před prosincem 2019, tedy minimálně na podzim 2019.

A tím se potvrzuje i prohlášení mluvčího čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijiana, který v březnu tohoto roku obvinil delegaci amerických vojáků, jenž v říjnu minulého roku přijeli do Wuhanu na Military World Games, tedy na Světové vojenské hry. Podle mluvčího to byli právě američtí vojáci, kteří nemoc do Číny a do Wuhanu v říjnu loňského roku zatáhli. A studie americké CDC a US Red Cross to nyní prokazuje, že v USA byl COVID-19 zcela prokazatelně a zcela jistě již před prosincem 2019. Darovaná krev v konzervách amerických nemocnic to nepopiratelně a jednoznačně tak potvrzuje.

Covid-19 pochází z USA, informovali jsme o tom již před více jak půl rokem
Když jsme o tomto podrobně psali [3] v březnu a v dubnu tohoto roku na Aeronetu, snesla se na nás obrovská cemperizační kampaň, že prý šíříme konspirace, Facebook nám mazal snipety na naše články, blokoval sdílení našich článků na toto téma, nakonec nám Facbook smazal účet a jaký je výsledek? Teď po více jak půl roce americká CDC a Červený kříž potvrzují naše informace a naše články z března. Ano, přesně jak jsme v březnu psali, COVID-19 pochází z USA a byl do Číny importován americkými občany, a jediná významná a početná návštěva amerických občanů v průmyslovém městě Wuhan byla právě návštěva americké delegace sportovců na Světových vojenských hrách v říjnu 2019.

Žádní jiní Američané ve Wuhanu, podle čínského ministerstva zahraničí a podle čínské rozvědky, ve Wuhanu vloni na podzim nebyli. A právě proto mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal v březnu právě na americké vojáky na sportovních hrách. Když se podíváme, co se stalo v USA při prezidentských volbách před měsícem, to obrovské zfalšování poštovních hlasů, tak najednou to všechno do sebe začíná zapadat.

Americký Deep State věděl, že Donald Trump je populistický (rozuměj lidový) prezident, který opět vyhraje volby. Bylo tedy potřeba v dostatečném předstihu a dopředu připravit podmínky pro zfalšování voleb. A jediná možnost, jak toho dosáhnout, byla korespondenční hlasování. Jenže, jak toho dosáhnout? Američané nemají korespondenční hlasování příliš v oblibě a počet hlasovacích lístků tak nelze snadno navyšovat a falšovat.

Bez koronaviru nebylo možné zfalšovat americké volby, virus ale musel mít oficiálně původ v cizině, aby nepadlo podezření na Deep State
Když voleb se v průměru zúčastní 66% oprávněných voličů a z tohoto objemu 66% voličů jich 95% přijde volit osobně v den voleb, tak sorry jako, ale v takovém případě se moc s poštovními hlasy falšovat nedá. Pro falšování totiž chybí manipulační prostor, protože v mnoha amerických státech platí, že o poštovní hlasování musí volič požádat předem podanou žádostí a ta žádost se eviduje. Některé státy ale posílají poštovní hlasy voličům domů do schránek bez vyžádání. To se děje např. v Kalifornii. Jenže pokud neexistuje pandemie, pokud lidé chodí k volbám z drtivé většiny osobně, potom nelze někde vygenerovat a nasypat jednomu kandidátovi půl milionu, nebo dokonce více jak milion poštovních hlasů. To prostě nejde.

Jenže, když v USA vypukne pandemie, dojde k vyhlášení lockdownů, když vypukne virová hysterie, tak to celé mění situaci. Najednou desítky milionů Američanů mají strach a nejdou k volbám osobně a žádají korespondenční hlasy. A v tom okamžiku se otevírá obrovský prostor pro falšování voleb, protože obrovská část voličů nepřijde k volbám, ale namísto toho pošlou hlas poštou.

V takovém okamžiku o vítězi voleb nerozhoduje volič, ale americká státní pošta, její zaměstnanci v třídírně pošty, jejich šoféři. O hlasech rozhodují nákladní auta a kamiony, které pro americkou státní poštu převáží hlasovací lístky sesbírané ze sběrných poštovních schránek po ulicích. A do těchto schránek může kdokoliv nasypat tisíce volebních lístku, které byly kdesi vyrobeny, kdesi připraveny. A když přijde volební noc, v celkem 5 klíčových amerických státech dojde k přerušení počítání hlasů o půlnoci ze 3. na 4. listopadu.

Donald Trump je nejúspěšnější populistický americký prezident v dějinách, získal nejvíce hlasů v historii od skutečných voličů. Deep State ale i přesto se rozhodl mu vítězství ukrást
A když se ráno sčítání obnoví, ve všech 5 státech najednou raketově vystřelí hlasy pro Joe Bidena, a jen směšně malé nebo vůbec žádné hlasy pro Donalda Trumpa v témže okamžiku. Krádež voleb právě začala. A je to jen díky tomu, že tak obrovská část Američanů nepřišla k volbám, ale použila poštovní hlasy. Svědci hlásí, že zaměstnanci americké pošty vyhazovali poštovní obálky sesbírané ze sběrných schránek a do vozů místo nich nakládali bedny s připravenými volebními lístky dopředu, všechny lístky pro Joea Bidena. Statisticky je vyloučeno, aby po mnoha hodinách sčítání jeden kandidát dostal 99,93% všech lístků a druhý kandidát jen 00,05% hlasů a 00,02% pro ostatní kandidáty. Poštovní hlasování je tak dokonalým nástrojem pro falšování voleb, a to ještě do toho nezapočítáváme překlápění hlasů těch voličů, kteří přišli volit naživo.

Donald Trump měl tak masivní podporu voličů, že ani přisypávání poštovních hlasů Bidenovi  nestačilo, takže museli začít překlápět i hlasy ve volebních mašinách. Tyto podvody vyjdou najevo, ale znovu se ukazuje, proč musel v USA propuknout koronavirus. Bez něj by totiž nešlo zfalšovat americké volby. Právě proto byla Čína oficiálně obviněna, že je vina za propuknutí a únik viru, ale to byla pouze zpravodajská hra, protože nemohlo být dovoleno, aby se řeklo, že virus byl vypuštěn někým v USA. Čína se stala obětním beránkem pro historku o původu viru, ale všimněte si jedné podivné věci. V Číně už žádnou pandemii nemají, koronavirus odtamtud zmizel, už tam nemají žádné případy. Jak je to možné, když prý šlo o epicentrum vzniku epidemie? Chápete? To nedává smysl.

Španělští virologové našli stopy po koronaviru v odpadních vodách v Barceloně již v březnu 2019
A už vůbec nedává potom smysl zjištění španělských virologů, kteří již v červnu oznámili [4], že ve vzorcích odpadních vod z centrální čističky v Barceloně nasbíraných v březnu 2019 objevili stopy koronaviru, tedy celých 9 měsíců předtím, než tento virus poprvé oznámila Čína ve Wuhanu. Informaci o nálezu španělských virologů přinesla přímo agentura Reuters. Jak se mohl koronavirus nacházet v odpadních vodách v Barceloně již v březnu 2019, tedy rok předtím, než v Evropě vypukla koronavirová krize? No, jediné možné vysvětlení je, že virus byl šířen a roznášen dávno a dávno předtím, než prý údajně propukl v čínském Wuhanu. A teď si vezměte tu největší ironii, o které se nepíše a nemluví v evropských a ani v amerických médiích.

V Číně už totiž koronavirus skončil. Kde dosud a stále nejvíce řádí koronavirus? Nikoliv v Číně, ale v USA a ve vazalských evropských státech, které jsou pod kontrolou amerického Deep State. Falešný vítěz amerických voleb Joe Biden slibuje nařízení lockdownů v celých USA, slibuje povinné nošení roušek, slibuje povinné vakcinace. A co se děje v Evropě? Česká vláda se pokouší [5] zřídit pomocí zmocňovacího zákona úřad, který bude ovládat policii a armádu, aby bylo možné lidem zakazovat volný pohyb, podnikání, setkávání, aby bylo možné lidem nařídit povinná testování a očkování.

A i když se proti tomu ozývá odpor a Andrej Babiš po každém takovém pokusu a po vypuknutí odporu hodí zpátečku, tak pravda je taková, že Babišova vláda se o to pokouší opakovaně, před 2 měsíci ten samý zmocňovací zákon předložil Jan Hamáček do sněmovny za vnitro, to bylo odmítnuto, takže teď to byl pokus č. 2 přes ministerstvo zdravotnictví a přes hygienu.

Deep State a Dům Sion sjednotily síly proti Halachistům spojených s národními populisty
Doslova to jsou takové pokusné balónky, kdy vláda sleduje, který projde a proletí tou obrovskou palbou a flakem občanského odporu. Koronavirus se stal nástrojem pro odstavení Donalda Trumpa od moci v USA, ale současně se stal i nástrojem pro utažení šroubů NWO v Evropě, to doufám vidíte za posledních 9 měsíců sami okolo sebe, a kromě toho se stane nástrojem globalistů pro Velký reset. Deep State a Globalisté, tedy rozuměj světové sionisté tak spojili síly proti populistům a halachistům, kteří vytvořili opačné spojení odporu.

Proto vidíte populisty jako Donalda Trumpa, Vladimira Putina, Viktora Orbána, Nigela Farage, Miloše Zemana, Marine Le Pen, Tomia Okamuru a další evropské populisty po boku Izraele a po boku Benjamina Netanyahua, a proto všichni ostatní naopak jsou po boku Angely Merkel, Joe Bidena, George Sorose, neziskovek, korporací, bank, mainstreamových médií, televizí a sociálních sítí.

Je to znovu a opět jenom a pouze válka mezi Ž a ž. Nic jiného, jenom přetahování o světový stolec moci, přetahování o osud světovlády, z Jeruzaléma a z Izraele. Obvinění Benjamina Netanyahua z korupce v Izraeli před volbami, jistě si pamatujete, to byl zase jenom způsob, jak se ho zbavit stejně, jako se teď Dům Sion snaží zbavit Donalda Trumpa v USA pro změnu pomocí zfalšování voleb. Ne, že by Netanyahu nebyl zkorumpovaný, ale vytáhli to na něj před volbami v Izraeli, prostě účelovka, předtím Bibi sionistům nevadil, až ve chvíli, kdy se začal spojovat s Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem a s halachisty.

Čeho se teď bojí v Izraeli nejvíce? No přece toho, že to Donald Trump v USA nedá, a že Biden a jeho loutkáři spustí válku s Íránem. Halacha je tak v ohrožení, namísto ochrany Jeruzaléma tak bude hrozit jeho zničení válkou, přesně podle proroctví Talmudu. Pokud Halacha situaci ustojí a Trump zvítězí, budou potom účtovat se všemi, kteří zradili a gratulovali předčasně Bidenovi, protože tím zradili Halachu a ochranu Jeruzaléma.

zdroj: zpravy.dt24.cz a aeronet.cz

Přejít nahoru