Krásna letuška zviedla školáka a putovala do väzenia, ale … len na týždeň!

Melissa Nostiová (33) pracovala v roku 2010 v škole North Ryde v Sydney ako úradníčka. Vyspala sa vtedy s dospievajúcim žiakom a teraz je nútená čeliť dôsledkom nerozvážneho správania. Žena, ktorú odsúdili na osemnásť mesiacov väzenia, bola prepustená, keď sa priznala. Prepustili ju za prísnych podmienok na kauciu.

Pred rozhodnutím si týždeň posedela v ženskej väznici Silwerwater. Odvolanie na kauciu podal jej právnik s tým, že je mladá žena vystavená nízkemu riziku opätovného spáchania podobného trestného činu. „Mala potom rad zamestnaní, pôsobila aj v leteckom priemysle,“ presviedčal právnik súd. Ten po psychologickom posudku Melissy skutočne rozsudok zvrátil.

Sudkyňa Susan Horanová uviedla, že vyhlásenie o vplyve na obeť obžalovanej bolo „presvedčivé“. Kaucia jej nakoniec bola udelená za podmienok, že poskytla polícii heslo od svojho mobilného telefónu. Taktiež jej bolo zakázané poškodeného kontaktovať a vyskytovať sa v spoločnosti osôb mladších ako šestnásť rokov. Nostiová sa bude musieť ešte dostaviť na odvolací vypočutie.

zdroj: stcity.sk

Přejít nahoru