Mexický prezident učí vyspelé krajiny slobode prejavu a občianskym právam

Mexický socialistický prezident Andrés Manuel López Obrador, ľudovo známy podľa inciál ako AMLO, odsúdil titánov sociálnych médií v Silicon Valley za to, že celosvetovo cenzurujú slobodu prejavu. Navrhol vytvorenie globálnej koalície demokratických vlád na celom svete, ktorá by čelila veľkým barónom – zlodejom BIG TECH a chránila ľudstvo pred ich organizovanými zásahmi do slobody slova a ľudských práv.

 

AMLO, nazývaný aj „Bernie Sanders z Mexika“, už predtým vyjadril pochybnosti o globálnej kaskáde porušovania občianskych práv autoritárskymi vládnymi úradníkmi a medicínskym kartelom. Obvinil túto kabalu z použitia pandémie ako príležitosti na prevod bohatstva k miliardárom a nahradenie demokracie štátmi dozorcami.

Mexický prezident sa vzoprel Svetovej zdravotníckej organizácii a Medzinárodnému menovému fondu a uviedol, že Mexiko nezatvorí svoju ekonomiku ani nebude vyžadovať karantény, masky či vakcíny. Bojuje proti COVID-19 tým, že Mexičanom sprístupňuje účinné terapeutické preparáty ako ivermektín a hydroxychlorochín. Kritici obvinili americké regulačné orgány pod vedením Dr. Anthonyho Fauciho zo sabotáže a potlačenia týchto prostriedkov s cieľom predĺženia pandémie a vytvorenia rámcových vakcín ako jediného riešenia návratu k normálnemu životu.

“Toto nie je problém verejného zdravia, – uviedol Dr. James Neuenschwander, zakladateľ lekárskeho centra pre bioenergiu v Ann Arbor, Michigan. – Ide skôr o branie rukojemníkov. Cieľom bolo od začiatku presvedčiť ľudí, aby sa postavili do radu na vakcínu. Ak spoznajú iný liek, vakcína už nebude potrebná, a preto je potrebné od týchto liekov upustiť.“

Významný pulmonológ Dr. Pierre Corey, prezident Frontline COVID-19 Critical Care Alliance, minulý mesiac povedal podvýboru Senátu, že Fauci, ktorý vyčlenil 48 miliárd dolárov na vakcináciu Národnému inštitútu zdravia (NIH), nevynaložil nič na výskum liekov určených na opakované použitie, ktoré ponúkajú menší potenciál zisku pre Big Pharma.

Mexický prezident zopakoval, že nebude obmedzovať slobodu ľudí, radšej im bude dôverovať, že urobia správne veci: „Kým nebudeme mať vakcínu, najlepšou a najefektívnejšou vecou, ​​ktorú môžeme urobiť, je postarať sa sami o seba.“

AMLO sa postavil nielen proti medicínskemu kartelu, ale vyhlásil aj vojnu klanovému kapitalizmu. Rozzúril svetových bankárov obmedzením platov v centrálnej banke a zastavením výstavby nového letiska v Mexico City – lukratívneho biznisu pre finančné domy. Rozzúril tiež ropných magnátov tým, že vynútil opätovné prerokovanie zmlúv o plynovode, vďaka čomu sa stal terčom medzinárodných investorov, ropného priemyslu a bankárov.

Mexický prezident López Obrador zostáva populárny, pretože Mexičania ho stále považujú za vodcu ochotného čeliť korupcii a klanovému kapitalizmu.

zdroj: biosferaklub.info

Přejít nahoru