Joe Biden foto wikimedia commons

Muž z ATexasu přiznal, že loni v listopadu zabil ženu a zastřelil jejího manžela kvůli jeho hněvu nad podporou prezidenta USA Joe Bidena.

Joseph Angel Alvarez je obviněn ze střelby na Daniela Kauffmana a smrtelné střelby na Georgette Kauffmanovou, která měla vlajku Biden zavěšenou vedle „panenky Trumpa“ a také vlajky LGTBQ na dvoře ve svém domě na 3000 bloku Copper Avenue v El Pasu. Po zatčení minulou středu 8. září se 38letý muž ke zločinu přiznal a řekl, že ho spáchal částečně proto, že nesouhlasil s vírou nebo politickými názory obětí, uvádí KDBC.

Podle prohlášení o zatčení byl Daniel Kauffman pětkrát zastřelen, než se mu podařilo vylézt ze svého domu a 14. listopadu 2020 jít k sousedovi o pomoc, zatímco jeho manželku Georgette našli mrtvou v garáži s motorem vozidla zapnuté a dveře na straně řidiče pootevřené. Obviněný ženu zastřelil a prošel samostatnými garážovými dveřmi a vstoupil na dvorek k rezidenci.

Alvarez poté vystoupil po schodišti na venkovní terasu a pokusil se vstoupit do rezidence kontrolou železných dveří, ale zjistil, že jsou zamčené. Daniel dorazil k zadním dveřím v domnění, že je to jeho manželka, ale místo toho jej Alvarez střelil zavřenými dveřmi, jednou do hlavy, jednou do ramene a jednou do zápěstí, zatímco další dva výstřely minuly.

Spadl na zem a plazil se do své ložnice. Nakonec sebral síly a vyběhl předními dveřmi svého sídla do domu svého souseda, kde zavolal 911.

Vyšetřovatelé se pokusili zločin vyřešit pomocí vyhledávání geofence Google a objevili e -mail údajně zaslaný obviněným skupině Vojenské zpravodajské služby 902D, ve kterém zmínil svůj útok na Kauffmanův dům a prozradil, že je zaměřil, protože hlasovali pro Biden a měl vlajku Bidena a panenku Trumpa. Píše portál IBTIMES.

Další takové e-maily zaslané obviněným ho přiměly odkazovat se na obhájce jako „židovskou satanistickou stranu“ a potraty jako „oběti židovského dítěte“. Údajně také označil Memorial Park za „rituální satanskou půdu pro provádění potratů způsobem magie“. Dříve sloužil ve společnosti s názvem GAT (General Aviation Terminal), která je dodavatelem společnosti United Airlines, ale byl ukončen kvůli pronásledování ženské spolupracovnice v tento den volna.