Nejnovější oficiální údaje z Bavorska ohledně korona úmrtí šokují Německo

Je to o to více šokující a znejišťující, že od doby, kdy přišli na trh vakcíny proti Covidu, tak vládní politici i mainstream jedním hlasem ujišťovali a přesvědčovali občany, že vakcína přináší svobodu a vysokou, téměř stoprocentní jistotu.

Najednou LGL jako první zemský zdravotní úřad v Německu „prozradil“, že tomu tak není a že vakcíny nejen mizerně chrání nakažené před smrtí, ale že ještě mizerněji chrání občany před infikováním se Covidem – přesně ve smyslu toho, jak to od začátku vakcínování proti koronu neustále zdůrazňoval mimo jiné zejména profesor Sucharit Bhakdi.

Ne bez zajímavosti je skutečnost, že krátce poté, co bavorský LGL oznámil výše uvedený fakt, tak se ohlásil i Robert Koch Institut a přiznal ve své každotýdenní informaci, že během čtyř týdnů od poloviny října zemřelo na koronu v Německu ve věkové kategorii nad 60 let až 42 procent lidí, kteří byli kompletně očkováni a téměř 19 procent ve věkové kategorii nad 18 let, kteří byli také kompletně očkováni.

Není to tak dávno, když mainstream a systémoví politici tvrdili, že na Covid umírají téměř výlučně neočkováni.

Tato čísla musí doslova šokovat všechny ty, kteří ještě dokáží racionálně myslet a nepodlehli vymývání mozků neustálou propagací očkování.

Ukazuje se tedy šokující trend – čím déle už vakcínování evropských národů trvá, tím více smrtí zaznamenáváme mezi těmi, kteří se dali očkovat.

Přesto systémoví politici a jejich devotní média nadále šíří strach před koronou a nenabízejí lidem prostředky prevence, a do nebe vychvalují málo účinné vakcíny a přihrávají tak farmaceutickým koncernům jako Pfizer další miliardové zisky.

zdroj: hlavnespravy.sk

Přejít nahoru