V EU JE UŽ TÉMĚŘ 1 000 000 LIDÍ S VÁŽNÝMI VEDLEJŠÍMI PŘÍZNAKY PO OČKOVÁNÍ A EU PARLAMENT VYZVAL K VYTVOŘENÍ FONDU PRO ODŠKODNĚNÍ OBĚTÍ OČKOVÁNÍ!

Evropský parlament už koncem září přijal usnesení [1], ve kterém vyzývá Evropskou komisi, aby zřídila fond na odškodňování lidí, které postihly po očkování závažné vedlejší příznaky. A představte si, že podle usnesení je v Evropě už skoro 1 milion lidí s poškozením, jejichž vedlejší příznaky byly tak vážné, že je lidé nahlásili. Ano, vážné vedlejší projevy již u skoro milionu lidí a situace je tak dramatická, že už se hledají zdroje na odškodňování těchto osob. A rozhodně nepůjde o malé částky.

Evropské úřady registrují zhruba pět desítek různých druhů trvalých postižení očkovaných osob, od trvalého postižení kloubů a bolestí zad, až po trvalé paralýzy končetin, poškození zraku, ledvin, jater, slinivky břišní, srdečního svalu a plic. Důvod, proč zatím žádné odškodění neprošlo, je především v politické rovině neochoty přiznávat vedlejší účinky covidových vakcín před veřejností v tak velkém rozsahu. Odškodnění budou dosahovat řádů milionů EUR na jednotlivce, za trvalé a doživotní postižení.

A pozor, zatím hovoříme jen o postižených dospělých osobách, ale brzy se mezi postižené oběti začnou připočítávat i děti. A u nich mohou jít odškodnění až do desítek milionů EUR. Největší překážkou pro vytvoření fondu je mechanismus posuzování a přiznávání odškodnění. Postižený Čech by neměl dostat stejné poškození jako Němec nebo Francouz, a to z důvodu rozdílné životní úrovně a nákladů, kde postižená osoba trvale žije. Jenže tento způsob odškodňování zavání rozdělováním Evropanů na kasty, a to je politicky neprůchodné u Evropské komise.

Evropský parlament spustil alarm, je potřeba odškodnit lidi s následky po vakcinaci

České ministerstvo zdravotnictví podle našich informací navrhuje, aby se odškodňovalo u trvalých postižení s ohledem na to, jestli člověk může pracovat rukama, jestli má nebo nemá paralýzu horních končetin. Pokud člověk má hybné ruce, ČR by odškodnilo člověka v řádech stovek tisíc korun. U trvalého poškození znemožňujícího práci by se odškodné vyplácelo formou plného invalidního důchodu s jednorázovým příspěvkem v řádech stovek tisíc korun. Pokud by ale došlo na vytvoření evropského fondu na odškodňování, Češi by se dočkali daleko větších peněz. Jenže zdraví jim už žádné peníze nevrátí. Pojďme se podívat, co se píše v usnesení Evropského parlamentu č. B9-0475/2021.

Návrh usnesení Evropského parlamentu o zřízení Evropského fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19

Evropský parlament,

– s ohledem na článek 143 jednacího řádu,

A. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky již uvádí přibližně jeden milion případů nežádoucích účinků po očkování vakcínami proti onemocnění COVID-19:

– 435 779 případů u vakcíny Pfizer BioNTech,

– 373 285 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 117 243 případů u vakcíny Moderna,

– 27 694 případů u vakcíny Janssen [2];

B. vzhledem k tomu, že tyto nežádoucí účinky jsou někdy závažné; vzhledem k tomu, že závažné neurologické účinky se údajně projevily u přibližně 75 000 osob po očkování vakcínou Pfizer;

C. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky uvádí, že vakcíny proti onemocnění COVID-19 vedly v Evropské unii k úmrtí přibližně 5 000 osob:

– 4 198 případů u vakcíny Pfizer [3],

– 1 053 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 392 případů u vakcíny Moderna,

– 138 případů u vakcíny Janssen,

D. vzhledem k tomu, že o kupních smlouvách jednala Evropská komise a že si nepřála, aby farmaceutické laboratoře nesly odpovědnost; vzhledem k tomu, že poslanci EP neměli ke smlouvám přístup během jednání;

1. žádá Komisi o zřízení fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19;

2. pověřuje svého předsedu, aby předal toto usnesení Komisi a členským státům.

Globalisté se sešli v Glasgow a radí se, jak urychlit odchod od ropy a tím pádem amerického petrodolaru

Na tomto usnesení vidíte, že současný plošný experiment očkování dospěl do fáze, kdy v Evropě se nachází již skoro 1 milion poškozených lidí do takové míry, že přetrvávající následky vyžadují odškodnění a finanční kompenzace. A ty se budou vyplácet ze společných peněz Evropské unie, z daní občanů. Farmaceutické firmy tak inkasují pouze zisky, ale nenesou žádné riziko. Vedlejší účinky jejich vakcín si paradoxně zaplatí sami sobě občané zemí Evropské unie.

Hysterie s očkováním je přitom spojená s obrovským plánem na Velký reset celé globalizace, kdy celý svět se má odpoutat od ropy a fosilních paliv, aby padl americký petrodolar a systém Pax Americana, tedy aby došlo k pádu úderné pěsti Američanů a jejich moci Pax Americana. Jakmile padne význam ropy v západním světě, zhroutí se ceny ropy a s nimi i petrodolar a vliv USA ve světě. Největší zbraní USA totiž nejsou bombardéry B-52, ani rakety Tomahawk s jadernými hlavicemi. Tou největší zbraní je totiž petrodolar. Kdo nemá dolar, nenakoupí ropu od OPECu.

Když někdo začne na pódiu křičet, že je třeba chránit planetu a klima, a proto je potřeba skončit s ropou, tak vám politik neříká nic jiného, než že je potřeba skončit s USA a s jejich světovou vládou Pax Americana založenou na fosilním petrodolaru. A to je celé. Není v tom nic, co by mělo něco společného s ochranou klimatu. Celé je to o přeformátování globalismu a o transferu výkonné moci globalizace z USA do Číny. Ano, přesně o to se teď hraje v Glasgow, kde začal klimatický summit [4].

Bude se tam jednat o tom, jak zaříznout petrodolar a USA, tedy pardon, jak ukončit co nejrychleji používání a potřebu používání ropy a s ní spojenou potřebu neustálého nakupování amerických dolarů a jejich přesunování obratem na účty arabských šejků těžících ropu. A ti šejci peníze ukládají na účty u těch samých bank, které je emitují, tedy u bank amerického FEDu. Díky tomu nemají tisknuté peníze vliv na inflaci, protože ty peníze se nikdy neodstanou do oběhu mezi lidi.

Více info na cz24news

Přejít nahoru