Nostradamus: Děsivá předpověď na rok 2022. Nemine nás hladomor ani asteroidy, to ale není vše

Francouzský filosof Michel de Nostradame své vize budoucnosti nezveřejňoval pomocí pamfletů, ani kázání, ale ve své knize. Tento dokument spatřil světlo světa téměř před 500 lety.

V knize s názvem Proroctví se nachází stovky předpovědí budoucnosti, téměř nikdy u nich bohužel nejsou žádná specifická data. Podle Nostradama je tak jasné, že se daná událost stane, ale neprozradil nám, kdy.

Své vize sdílel ve verších uspořádaných do větších celků, kterým říkal “století”.

Nostradamus předpověděl nimo jiné i velký londýnský požár roku 1666 a smrt amerického prezidenta Johna F. Kennedyho roku 1963. Byly mu ale přisuzovány mnohé další předpovědi, mimo jiné i smrt krále Henryho II., teroristický útok 9. září a Hitlerův vzestup k moci.

Proroctví na rok 2022
Jednou z Nostradamových předpovědí je o asteroidu, který podle proroka narazí do Země.

Z popisu události ale není jasné, jestli se jedná o jeden malý meteor, skupinu meteorů, či snad o obrovské vesmírné těleso, které zničí vše živé na Zemi.

Asteroid
Prorok k ní odkazuje pouze takto: „vidím oheň, který bude padat z nebes“.

Minulý rok hrozilo, že se naše planeta střetne s vesmírným tělesem, které měřilo pouhých 5 metrů, velké nebezpečí tak pro Zemi nepředstavovalo.

Podle expertů z NASA se ale další asteroid naší planětě přiblíží až v roce 2029. Podle vědců nám tedy tento rok žádné nebezpečí nehrozí a je tedy možné, že Nostradamova předpověď budoucnosti se vyplní až za 7 let.

Hladomor
Dále Nostradamus předpovídá, že nás postihne hladomor, který zapříčiní prudké zvýšení cen.

„Med bude stát mnohem více než vosk na svíčky

Dokonce i mouka bude drahá

Tento muž je rozrušen

Další muž se nají v jeho zoufalství“

Toto proroctví již nyní vystihuje situaci v určitých koutech světa, kde globální pandemie způsobila obrovskou inflaci a jejichž obyvatelé téměř nejsou schopni si koupit základní potraviny.

Více info na ctidoma.cz

Přejít nahoru