Střílí poláci migranty na hranicích?! Bude se tím někdo zabývat-fikce nebo druhá Katyna?!

Běloruskými médii již od pátku otřásá kauza polského vojáka, který dezertoval z hlídky přes žiletkový drát na hranici a uprchl do Běloruska. Voják jménem Emil Czeczko vypověděl v rozhovoru [1] reportérce 1. kanálu státní běloruské televize šokující svědectví, které můžete níže zhlédnout ve videu s českými titulky, které jsem pro vás připravil. Polská kontrarozvědka podle svědectví vojáka organizovala v posledních měsících na hranici s Běloruskem podle všeho utajený program masové genocidy veškerých zadržených migrantů, ale rovněž i polských občanů, kteří se stali náhodně svědky masových poprav migrantů v polských lesích.

Obětmi se stali i zaměstnanci neziskovek a dobrovolníci, kteří migrantům pomáhají při cestě přes Polsko do Německa. Dezertér vypověděl, že celé to začalo ve chvíli, kdy před několika měsíci přijela do pohraničí vojenská kontrarozvědka a začala si mezi vojáky vybírat jedince, které převážela do hlubokých polských lesů na hranici, kde pohraniční stráž prováděla popravy migrantů do masových hrobů.

Vojáci přivezení na místo byli nejprve opíjeni alkoholem a poté byli nuceni střílet migranty, kteří stáli seřazení u vybagrovaných jam. Některé hroby jsou ovšem natolik mělké, že divocí vlci je snadno vyhrabou a rozsápaná těla potom roztahají po lesích, takže z polského pohraničí se šíři hrozivé zprávy o tom, jak houbaři nacházejí lidské ostatky v lesích a po cestách, případně jsou svědky toho, jak si vlci vlečou kus lidského těla. Polská armáda již přešla do protiútoku a tvrdí o uprchlém vojákovi, že neutekl kvůli popravám migrantů, ale kvůli tomu, že v Polsku čelí trestnímu stíhání za kouření marihuany.

Polský dezertér se podílel na masových popravách migrantů v lesích na hranici a nervově se z toho zhroutil a dezertoval do Běloruska

Emil Czeczko patřil k 11. mazurskému dělostřeleckému pluku 16. pomořanské mechanizované divize. Vyšetřování zahájila okresní prokuratura Białystok-Sever. “V oddělení vojenských záležitostí Okresní prokuratury Białystok-Sever bylo zahájeno vyšetřování trestného činu podle čl. 339 odst. 3 trestního zákoníku. Zároveň bylo vydáno rozhodnutí o vznesení obvinění proti Emilu Cz.” – uvedla Aleksandra Skrzyniarzová, mluvčí varšavské okresní prokuratury. Podle citovaného ustanovení trestního zákoníku se voják, který při dezerci uprchne do zahraničí nebo se při pobytu v zahraničí odmítne vrátit do vlasti, vystavuje trestu odnětí svobody na dobu od jednoho do deseti let. Podle prokuratury vyšetřovatelé v současné době zjišťují, kde se muž nachází, aby proti němu mohli vznést obvinění.

Krevní identifikační karta vojákaBěloruský státní pohraniční výbor (GPK) informoval, že polský voják požádal v Bělorusku o politický a humanitární azyl spojený s potřebou psychologické péče a léčby v důsledku post-traumatického syndromu (PTSD). V poskytnutém hotelovém pokoji v Minsku, kde je dočasně ubytován, se v noci probouzí s výkřiky a bere antidepresiva. Polský voják uvedl, že “vzhledem k nesouhlasu s polskou politikou týkající se migrační krize a praktikami nelidského zacházení s uprchlíky a polskými dobrovolníky požádal voják o politický azyl v Běloruské republice“.

Běloruská média poskytla vojákovi prostor na televizní rozhovor. Novinářka kanálu Belaruś-1, Ksienija Labiedziewa (viz. video výše) na kanálu Telegram zveřejnila fotografii rozhovoru s vojákem a jeho identifikační kartu krevní skupiny. Na jedné z nahrávek voják říká, že “teď se z něj polské služby budou snažit udělat nejhoršího člověka na světě a budou o něm šířit pomluvy a říkat, že v armádě vytvořil problémy “. Měl se také zmínit o tom, jak “polští pohraničníci zastřelili nejméně dva polské dobrovolníky“.

Polský generální štáb již odvolal nadřízené velitele uprchlého vojáka

S největší pravděpodobností nechtějí přiznat, že o všech věcech, zákrocích, které dělali, aby zabránili útěku nějakého vojáka, věděli. Dělali všechno pro to, aby to ututlali. Aby nakonec nemohli říct jediné: že jeden utekl. Že utekl a řekl:” Co se stalo. Teď se můžou snažit udělat ze mě toho posledního nejhoršího člověka” – řekl polský voják. Mezitím šéf ministerstva národní obrany Mariusz Błaszczak odvolal přímé nadřízené Emila Czeczka, údajně pro profesní selhání a neschopnost. Jak už informoval na sociálních sítích, muž prý měl “vážné problémy se zákonem a chtěl odejít z armády“.

Stráž na polsko-běloruské hranici”Nikdy neměl být poslán k pohraniční službě“- zdůraznil Błaszczak pro polská média. O problémech muže se zákonem informoval reportér RMF FM Piotr Bułakowski. Podle jeho zjištění byl voják minulý týden zadržen policií ke kontrole. Dechová zkouška ukázala téměř 1,5 promile alkoholu a policie provedla také test na drogy, který ukázal, že Czeczko kouřil marihuanu. Vzhledem k tomu, čím si podle svého svědectví voják prošel, se tomu nelze divit, jestli se opil a vykouřil trávu. Kvůli dezerci vojáka byli jeho přímí nadřízení propuštěni. Jsou jimi: velitel baterie, velitel čety a velitel 2. eskadrony ve Węgorzewu.

Hluboké lesy na východě Polska mají tradici v mělkých masových hrobech

Útěk polského vojáka do Běloruska je první vlaštovkou, která ukazuje, že polská armáda už je daleko za horizontem jen teoretické války, ale je rozhodnuta zabíjet kohokoliv, kdo překročí hranice. Na jedné straně by někdo Polákům mohl tleskat, že se vypořádají s migranty touto cestou, jenže pokud k těmto masovým popravám nutí někoho jiného, řadové vojáky, kteří se potom nervově zhroutí, opíjí se a kouří marihuanu, aby zahnali strašné obrazy a vzpomínky, tak v takovém okamžiku je to už někde úplně jinde. Migranti mají být zadrženi a vráceni tam, kde mají svůj původ. Jenže ano, to stojí peníze a jsou s tím byrokratické průtahy, takže ve Varšavě prostě někoho napadlo tenhle problém obejít podle hesla, že není migrant, není problém. A když není tělo, není ani důkaz o nějakém migrantovi.

Podobné mělké hroby jsou v polských lesích na východě země pomalu už tradicíLesy ve východním Polsku mají svéráz místního druhu. V minulosti tam probíhaly masové popravy důstojníků, jak těch polských, tak i německých, tak i sovětských, to podle toho, kdo zrovna s kým si vyřizoval účty. A tentokrát si vyřizují účty Poláci s Lukašenkem, který jim přivezl na hranice tisíce migrantů. Jenže ti migranti nechtějí do Polska, chtějí do Reichu, případně do Francie a do Švédska. Polsko se tak dostalo do situace, kdy by se muselo postarat o tisíce migrantů, protože Německo by je zřejmě nepřijalo.

A namísto odvezení a deportace kamsi do Afriky nebo na Blízký Východ tak bylo rozhodnuto, že všechny migranty, kteří proniknou skrze žiletkové dráty, je potřeba odkráglovat, pěkně postaru a v lese. A když se k tomu někdo nachomýtne, tak ho oddělat spolu s migranty, z jedné vody načisto. Panečku, to je demokracie jako noha. Hele, migrant. Sejmi ho! A když jsou vojáci bez mechanizace a v lesní půdě prorostlé kořeny stromů mají kopat hroby, tak to moc dobře nejde, tak je vykopou mělké a vlci je potom v noci vyhrabají a roztahají po lese. Podle posledních informací běloruské televize je voják schopen identifikovat lokace a přesná místa těch masových hrobů v lesích, na kterých se spolupodílel při popravách migrantů.

Místní obyvatelé vyprávějí děsivé příhody, jak vlci běhají po loukách a lesích s kusy lidských končetin, na kterých je ještě oblečení migrantů

Už je jasné, proč polská kontrarozvědka a vojenská policie uzavřela přístup od pohraničí, protože ono by se to těžko novinářům vysvětlovalo, proč se okolo silnic povalují roztrhané lidské končetiny a po lesích pobíhají vlci s kusy těl, na kterých je ještě oblečení. Takové bizarní obrazové záběry by asi novináři nerozdýchali. Místní lidé podle běloruské televize o vraždění vědí, nebo to alespoň tuší, protože po lesích pobíhají vlci s lidskými ostatky v tlamách, přičemž ty ostatky mají ještě kusy otrhaného oblečení. Jo, tohle je ta liberální západní demokracie, dámy a pánové.

Nejprve plné huby humanismu a vítání migrantů, keců o tom, jak se musíme semknout, a že Wir schaffen das… ale přitom potají a v zákulisí si právě Poláci střihli jednu malou miniaturní genocidku.  Takovou menší, ale jeden voják se jim sesypal a rovnou zdrhnul a teď se bude léčit z PTSD a bude do konce života na nervy. Takovéto budování demokracie zkrátka ukazuje, že ten vyspělý demokratický západ a kecy o něm, že to je jenom fasáda, ale pod ní je to ten starý a ověřený nacismus, hromadné hroby a genocidy.

Rozhovor vojáka s reportérkou běloruské televizeA je úplně jedno, jestli v polských lesích jsou v kurzu právě hroby polských důstojníků zabitých NKVD, nebo ruských vojáků zabitých Wehrmachtem, anebo německých vojáků zabitých Rudou armádou. Polské lesy jsou širé a hluboké, místa je tam zjevně dost pro všechny, i pro migranty. Sdílejte prosím toto video mezi přáteli, protože toto nikdy na mainstreamu neuvidíte. Máte jedinečnou příležitost spatřit armádu členské země NATO, která si právě střihla v lesích další genocidu, což je zjevně dobrý základ pro budování těch evropských hodnot v nadcházejícím konfliktu na Ukrajině.

Taková menší rozcvička. Jenom mějte na paměti, že dnes do těch hrobů padají migranti, příště tam mohou padat odpírači služby ve zbrani ve válce proti Rusku, anebo odpírači vaxu. Pokud se jakákoliv vláda rozhodne procesy řízení realizovat na 6. prioritě pomocí masových hrobů, mělo by vám všem zatrnout. Takové řešení je totiž velice nakažlivé, mnoho generálů v masových hrobech vidí rychlé řešení jinak velmi zdlouhavých problémů. A kdyby jen generálů. I mnoho politiků si řekne, že než se pachtit s odpírači vaxu, tak raději řekneme Polákům, ať vybagrují v těch lesích další jámy. Svědectví polského vojáka je zlomové. Potvrzuje moji teorii, že nacistické, resp. neonacistické procesy řízení se právě po 76 letech s plnou silou vrací zpátky do Evropy. A je to jen začátek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Přejít nahoru