Krásná modelka nazvala Putina psychopatem! Skončila uškrcená v kufru auta!

Přestože smrt krásné dívky údajně způsobila přehnaná žárlivost jejího bývalého přítele, ve světle současných událostí je její smrt velmi podezřelá. Když mluvila o ruském vládci Putinovi, rozhodně si nebrala servítky.

“Putin se v dětství setkal s mnoha poníženími, kvůli své malé postavě se nemohl bránit. Není divu, že vstoupil do KGB,” vysvětlila. “Takoví lidé jsou od dětství bázliví a ustrašení, bojí se hluku a tmy, cizích lidí,” řekla a označila ruského prezidenta za psychopata.

“Pro psychopaty je důležité neustále zažívat pocit plnosti a ostrosti života, proto rádi riskují. Chtěl posílit celistvost Ruska,” předpověděl model možnou Putinovu invazi. Více se však z krásy nedozvíme.

Gretta byla nalezena uškrcená v kufru auta. Za vše údajně může její bývalý přítel Dmitrij Korovin. Policistům se přiznal po více než roce. Brutální vraždu spáchal po údajném sporu o peníze v moskevském hotelu. Informuje portál stcity.sk.

Vypočítavý Korovin pak dlouho udržoval modelčin účet na sociální síti aktivní, aby to vypadalo, že je blondýnka naživu. Vyšetřovatelům řekl, že v hotelovém pokoji s její mrtvolou spal tři noci. Poté tělo nacpal do kufru a odjel. Podle moskevské policie její pronikavé příspěvky o Putinovi s její smrtí nesouvisely, uvedl deník Daily Mail.

Přejít nahoru