Gretta Vedlerová screenshot video

Přestože smrt krásné dívky údajně způsobila přehnaná žárlivost jejího bývalého přítele, ve světle současných událostí je její smrt velmi podezřelá. Když mluvila o ruském vládci Putinovi, rozhodně si nebrala servítky.

„Putin se v dětství setkal s mnoha poníženími, kvůli své malé postavě se nemohl bránit. Není divu, že vstoupil do KGB,“ vysvětlila. „Takoví lidé jsou od dětství bázliví a ustrašení, bojí se hluku a tmy, cizích lidí,“ řekla a označila ruského prezidenta za psychopata.

„Pro psychopaty je důležité neustále zažívat pocit plnosti a ostrosti života, proto rádi riskují. Chtěl posílit celistvost Ruska,“ předpověděl model možnou Putinovu invazi. Více se však z krásy nedozvíme.

Gretta byla nalezena uškrcená v kufru auta. Za vše údajně může její bývalý přítel Dmitrij Korovin. Policistům se přiznal po více než roce. Brutální vraždu spáchal po údajném sporu o peníze v moskevském hotelu. Informuje portál stcity.sk.

Vypočítavý Korovin pak dlouho udržoval modelčin účet na sociální síti aktivní, aby to vypadalo, že je blondýnka naživu. Vyšetřovatelům řekl, že v hotelovém pokoji s její mrtvolou spal tři noci. Poté tělo nacpal do kufru a odjel. Podle moskevské policie její pronikavé příspěvky o Putinovi s její smrtí nesouvisely, uvedl deník Daily Mail.

RSS Protext – kultura

  • Nákupní centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ bude slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v 17.30 hodin v nákupním centru Palladium v Praze. Účastníci vernisáže se mohou těšit na přivítání indonéskou velvyslankyní, taneční vystoupení nebo drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provede organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.Výstava […]
  • Ve Výstavní síni Mánes se konala 1. sálová aukce Art Capital
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Art Capital/1. sálová aukce/Výstavní síň Mánes/3.12.2023Ve Výstavní síni Mánes se konala v neděli 1. sálová aukce Art Capital, během které byla vydražena umělecká díla v celkové hodnotě 16,887.600 Kč, s aukční přirážkou 20 %. Do aukce se zapojilo přes 200 dražitelů a prodejnost dosáhla 81 %.Vrcholem večera a současně […]
  • Darujte zážitek plný filmové hudby
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou […]